1

معاون استاندار اصفهان خبرداد؛شتابگیری پروژه نصب نیوجرسی در آزادراه اصفهان-نطنز-کاشان

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، مدیران شرکت بنیاد بتن در محل کارگاه تولید قطعات پیش ساخته بتنی، میزبان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بودند.
دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این بازدید که همزمان با توسعه ناوگان حمل و بارگیری نیوجرسی جهت نصب در نقاط حادثه خیز آزاد راه اصفهان_نطنز_کاشان بود، گفت: نصب نیوجرسی به جای گاردریل در نقاط حادثه خیز استان نقش به سزایی در راستای افزایش ضریب ایمنی و کاهش حوادث جاده‌ای دارد.
وی ادامه داد: آزاد راه‌ اصفهان-نطنز-کاشان موسوم به سان آرا یکی از مهمترین آزاد راه های کشور است که حجم بسیاری از مواصلات حمل و نقل ترافیکی کشور از این مسیر عبور می کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان عنوان کرد: این پروژه دارای اهمیت ویژه ای از لحاظ مسائل ایمنی و جاده ای است که بایستی مورد توجه قرار بگیرد.
وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه دستورالعمل های جدید استفاده از «گاردریل» را محدود کرده و «نیوجرسی» را بعنوان جدا کننده ایمن مورد توجه قرار داده است؛ تصمیم گرفتیم مسیر حدود ۱۶۵ کیلومتری این پروژه را بر همین مبنا تجهیز کنیم.
دکتر زینلیان اظهار کرد: حجم بسیاری از نیوجرسی های تعیین شده برای این پروژه آماده حمل است که خبر مسرّت بخشی است.
وی در پایان بر لزوم برطرف نمودن نقاط حادثه خیز در راه های مواصلاتی استان به منظور ایمن سازی و جلوگیری از تصادفات تاکید کرد.