1

بازدید سخنگوی دولت و وزیر ارتباطات از غرفه اصفهان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری/نمایشگاه گردشگری نشان داد اصفهان کل جهان است

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت و عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ازجمله بازدیدکنندگان از غرفه اصفهان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و صنایع وابسته بودند.

در بازدید علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت از غرفه اصفهان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و صنایع وابسته، عینک VR پیش‌بینی شده در بخش خوانسار مورد بازدید سخنگوی دولت قرار گرفت.
بهادری جهرمی در این بازدید اظهار داشت: می‌گویند اصفهان نصف جهان است اما در این نمایشگاه و اقدامات غرفه اصفهان نشان دادند این استان کل جهان است.
وی افزود: هر زیبایی در جهان است در اصفهان جمع شده و این استان را به یک استان ویژه تبدیل کرده است.
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در بازدید از غرفه اصفهان گفت: هموطنان عزیز از جای جای ایران اسلامی از جمله اصفهان در نمایشگاه حضور یافتند و از ظرفیت‌های گردشگری و میراث فرهنگی و صنایع دستی خود را به نمایش گذاشتند.
وی افزود حال و هوای خوبی بر نمایشگاه حاکم است، اقوام و فرهنگ های مختلفی در نمایشگاه حضور یافتند و این نشان از ظرفیت خوبی است که در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد. با وجود وحدت و همدلی شاهد این تنوع هستیم.
گفتنی است: استان اصفهان در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سی و ششمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران در حال برگزاری است، با نماد و عنوان مشخص «گردشگری الکترونیک، دیجیتال مارکتینگ و تور مجازی» و با محوریت استانداری شرکت کرده است.