سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۴:۱۴:۰۶

رسیدگی به مطالبات مردم تا استقرار دولت جدید دنبال شود

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکترعباس رضایی، در جلسه شورای اداری استان اصفهان گفت: مدیران استان، ضمن برگزاری جلسات ملاقات مردمی در روزهای دوشنبه، تا زمان استقرار کامل دولت جدید برای حل مشکلات مردم قدم بردارند و سستی و تعلل در این حوزه جایز نیست.

استاندار اصفهان گفت: مشکلات و کاستی های اصفهان بسیار جدی است و رفع آنها باید مورد توجه دولت جدید قرار بگیرد.

وی تخصیص سریع اعتبارات تنش آبی استان را ضرروی دانست.

رضایی با بیان اینکه، باید تحول بزرگ در حوزه تولید ایجاد شود، افزود: در این خصوص کارهای خوبی شده ولی کافی نیست.

به گفته وی، برای جبران خسارت خشکسالی ها به کشاورزان همه نواحی استان برنامه ریزی شود.

رضایی افزود: سامانه دوم آبرسانی اصفهان کار بزرگیست که در شرایط سخت و محدودیت ها انجام شد اما تعهدات بسیاری هنوز درباره آن باقی مانده که عمل نشده است.

استاندار اصفهان جذب همه اعتبارات را ضرروی دانست و گفت: باید با رایزنی، مسائل، نیازمندی ها و مشکلات اصفهان در بخش های مختلف به اطلاع مدیران دولت جدید برسد  و برای پیشبرد طرح های اقتصادی، با همه ظرفیت های استانی و ملی حرکت کرد.

رضایی با بیان اینکه مانع تراشی ها در بخش تولید شناسایی و برطرف شود، افزود: با هدف تسهیل سرمایه گذاری، فعالیت بانک های خصوصی در اعطای تسهیلات باید رصد شود.

رضایی با بیان اینکه امسال هزار و ۵۴۰ پروژه عمرانی با اعتبار افزون بر ۲ هزار و ۳۵۲ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می شود، افزود: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی برغم تحریم، کرونا و خشکسالی ارزشمند است و باید به مردم اطلاع رسانی شود.

وی بر ضرورت استقرار نهادهای دولتی در چهار شهرستان شرق استان که بتازگی فرمانداری های آنها افتتاح شد تاکید کرد.

بر اساس مصوبه هیات وزیران  امسال شهرهای جَرقویه، وَرزَنه، هَرَند و کوهپایه در شرق استان اصفهان به شهرستان ارتقا یافتند.

رضایی افزود: دولت الکترونیک  و زیرساخت های آن باید تکمیل و تقویت شود.

استاندار اصفهان تصریح کرد: زمین های واگذار شده در شهرک های صنعتی که مالکان آنها هیچ فعالیت تولیدی راه اندازی نکردند باید با تشکیل جلسه ویژه سریعتر تعیین تکلیف شوند.

استاندار اصفهان گفت:  تصمیم گیری نهایی برای بازگشایی مدارس و شرایط آن با توجه به برنامه واکسیناسیون و وضعیت بیماران مبتلا، از سوی ستاد ملی کرونا اعلام و ابلاغ خواهد شد.

وی با بیان اینکه ظرفیت توسعه پنل های خورشیدی در اصفهان وجود دارد، تصریح کرد: نهادهای دولتی در صرفه جویی و استفاده بهینه از برق الگو باشند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 8 =