1

در نوزدهمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان به مقصد خمینی شهر، ۷۷ مصوبه لازم الاجرا به تصویب رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در پایان نشست مشترک شورای اداری استان و شهرستان خمینی شهر و در جمع خبرنگاران، گفت: نوزدهمین سفر شهرستانی کاروان خدمت دولت مردمی از ساعات ابتدایی صبح امروز یکم تیرماه به شهرستان خمینی شهر رقم خورد.
وی ادامه داد: در این سفر پس از ادای احترام به مقام شامخ شهیدان والامقام شهرستان، پروژه‌های مختلف شهرستان مورد بازدید قرار گرفت.
استاندار اصفهان بیان کرد: پس از بازدید از پروژه‌های شهرستان، در جمع نخبگان شهرستان خمینی شهر حضور یافتیم و در نشست جداگانه‌ای با مردم شریف شهرستان در قالب دیدار مردمی، گفتگو کردیم.
دکتر مرتضوی افزود: معاونین استانداری و برخی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی نیز با مردم شهرستان دیدار و گفتگو کردند، در این دیدارها تلاش شد تا مشکلات مردم پیگیری و در راستای رفع آنها تصمیم گیری شود.
وی عنوان کرد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ویژه شهرستان توسط معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و شورای عمرانی توسط معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز برگزار شد.
استاندار اصفهان گفت: در جلسه شورای اداری مشترک استان و شهرستان که بیش از ۵ ساعت به طول انجامید، مباحث شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
دکتر مرتضوی اظهار کرد: قریب به ۳۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف در شورای اداری، ۱۷مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و دو مصوبه عمومی در این حوزه و ۲۸ مصوبه حوزه عمرانی به تصویب و تأیید رسید.
وی افزود: این ۷۷ مصوبه از امروز مورد پیگیری دبیرخانه سفرهای شهرستان قرار می گیرد تا مشکلات شهرستان رفع و مسیر توسعه شهرستان خمینی شهر فراهم شود.