1

استاندار اصفهان در نشست با نخبگان شهرستان نجف‌آباد:سفرهای شهرستانی مدیریت استان در راستای سفرهای استانی ریاست جمهوری برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در نشست با نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان نجف‌آباد در خصوص سفرهای شهرستانی مدیریت استان، گفت: در مجموعه استانداری اصفهان در دولت سیزدهم بنا بر رویه ریاست جمهوری در انجام سفرهای استانی و پیگیری مشکلات مردم در منطقه، تدبیر شد با پیگیری فرمانداران مشکلات شهرستان‌ها احصا، در جلسات استانداری مطرح و در نهایت برای برگزاری سفر شهرستانی برنامه ریزی شود.
وی ادامه داد: در جریان سفرهای شهرستانی پس از برگزاری جلسات مختلف در خصوص مشکلات و پروژه‌های توسعه‌‌ای از طرح‌های شهرستان بازدید می‌شود.
استاندار اصفهان بیان کرد: یکی از جلسات مهمی که در هر شهرستان برگزار می‌شود ستاد تسهیل ویژه شهرستان با حضور فعالان اقتصادی و مدیران کل مرتبط است.
دکتر مرتضوی ادامه داد: در این ستاد کارآفرینان و فعالان اقتصادی مشکلات خود را مطرح و در خصوص رفع چالش‌ها با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی تصمیم گیری می‌شود.
وی اظهار کرد: جلسه مفصلی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی و شهرداران، بخشداران، دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار و در خصوص پروژه‌های عمرانی شهرستان تصمیم گیری می‌شود.
استاندار اصفهان اظهار کرد: در جلسه نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی رویکرد و ابراز نظر نخبگان در حوزه‌های مختلف بین‌المللی، ملی، استانی و شهرستانی سنجیده و دریافت می شود.
وی اظهار کرد: نهایتاً مصوبات جلسات مختلف در جلسه شورای اداری مشترک استان و شهرستان جمع بندی خواهد شد و ملاک پیگیری قرار خواهد گرفت.
دکتر مرتضوی خاطرنشان کرد: در جریان سفرهای شهرستانی فرصتی فراهم می‌شود تا با مردم شهرستان نیز دیدار و بدون واسطه گفتگو کنیم.
استاندار اصفهان عنوان کرد: بسیار خرسند و خداوند متعال را شاکریم که در روزی که به نام شهیدان مدافع حرم نامگذاری شده در شهرستان شهیدپرور نجف‌آباد حضور یافتیم و امیدواریم این سفر بانی خیر برای مردم شهرستان شود.
گفتنی است بیست و دومین سفر شهرستانی استاندار اصفهان از صبح امروز هجدهم مردادماه به شهرستان نجف‌آباد رقم خورد.