جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
۰۰:۱۳:۵۸

استاندار اصفهان در شورای برنامه‌ریزی استان: دستگاه‌های اجرایی برای ساماندهی فضای اداری استان همراهی و اهتمام ویژه داشته باشند

دکتر مرتضوی گفت: همکاری و تعاون میان مدیران کل استان برای ساماندهی فضای اداری سبب می‌شود تا مردم نیز به عملکرد دولت و همدلی میان مدیران کل برای پیشبرد امور امیدوار باشند.
image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دویست و سی و ششمین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با حضور استاندار اصفهان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و سایر اعضاء برگزار شد.
در این نشست مصوبات کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان، گزارش کارگروه مشورتی فضا و ساختمان‌های اداری، گزارش طرح ملی توانمندسازی و کارآفرینی مردم پایه (تکام)، گزارش کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان و گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی در صدور مجوزها توسط دستگاه‌های مرتبط ارائه گردید.
دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در این نشست ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، بیان کرد: بایستی مادام مجاهدت‌ و جانفشانی‌های برادران‌مان در مجموعه نیروی انتظامی کشور و استان برای تامین امنیت را به خود یادآوری کنیم و از بابت این موهبتی که به مردم ما تقدیم می‌شود قدردان باشیم.
وی همچنین با گرامیداشت پانزدهم مهرماه روز روستا و عشایر، ادامه داد: به مناسبت این روز مقرر شد، دهیاران استان و مسئولان عشایر برنامه‌هایی‌ را برای گرامیداشت این جامعه عزیز، فعال، تلاشگر و تولید کننده در نظر بگیرند که امیدواریم به نحو احسن این برنامه‌ها در استان انجام شود.
دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در خصوص ساماندهی فضا و ساختمان‌های اداری استان، گفت: کمیته ساماندهی فضای اداری استان در سالهای گذشته بابت ورود نابهنگام و غیرموجه سازمان‌ها و دستگاه‌های ملی دچار اعوجاجاتی شده است.
وی ادامه داد: همین موضوع باعث شده تا علی‌رغم نیاز ادارات دولتی استان به فضای اداری، دولت به اجبار فضاهای دیگر را اجاره کرده باشد و سایر ساختمان‌های دولتی بلااستفاده بماند و از صددرصد فضای اداری استان بهره‌مند نشویم.
استاندار اصفهان تأکید کرد: برای ساماندهی این فضا در استان با ریاست محترم جمهوری وارد مذاکره شدیم تا با نظر مدیریت استان این ساماندهی به بهترین وجه اتفاق بیفتد، در این راستا خود را موظف می‌دانیم تا نگاه عادلانه و یکسانی به نیاز تمامی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی داشته باشیم.
دکتر مرتضوی عنوان کرد: همکاری و تعاون میان مدیران کل در این موضوع باعث می‌شود تا مردم نیز به عملکرد دولت و همدلی میان مدیران کل برای پیشبرد امور امیدوار باشند.
وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که توفیق خدمت به مردم را داریم شایسته است به بهترین نحو برای پیشبرد اهداف کلی نظام جمهوری اسلامی و دولت محترم تلاش و همکاری کنیم.
استاندار اصفهان تصریح کرد: کمیته ساماندهی فضاهای اداری استان به صورت مستمر تشکیل و با حضور اعضاء مسائل مطرح شده بررسی شود تا به هر نحو ممکن ساماندهی فضای اداری استان رقم بخورد.
اصفهان، الگوی موفق اجرای طرح تکام را ارائه دهد
دکتر مرتضوی در خصوص گزارش طرح ملی توانمندسازی و کارآفرینی مردم پایه (تکام)، نیز گفت: امید است با هماهنگی و همکاری‌هایی که در مجموعه دستگاه‌های کشور و استان اتفاق می‌افتد فضای مناسب و متفاوتی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، معیشتی و … روستاها را شاهد باشیم.
وی ادامه داد: قطعا با نگاه هم افزا و همراه دستگاه‌ها برای پیشبرد طرح‌های توسعه محور در روستاها می‌توان به نتایج آن امیدوار بود.
استاندار اصفهان با تأکید بر اهتمام بر اجرای طرح‌های روستایی، عنوان کرد: انتظار می‌رود به نحوه انتخاب مناطق هدف با درایت خاص نگاه شود و به صورت محدود الگوهای موفق پرورش یابند.
دکتر مرتضوی افزود: در این راستا بایستی نسبت منابع و برنامه‌ها به درستی رعایت شوند تا به نتیجه مورد نظر دست یابیم.
استاندار اصفهان درخصوص ثبت اشتغال‌های ایجاد شده استان، عنوان کرد: این موضوع از موارد بسیار مهم است که با همت دستگاه‌ها اقدامات و خدمات استان در حوزه اشتغال می‌تواند ارائه و باعث دلگرمی مردم شود.
دکتر مرتضوی افزود: معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری پیگیری کند تا هر دستگاه یک یا چند نفر از کارشناسان خود که به صورت اختصاصی وظیفه ثبت اشتغال ایجاد شده دستگاه را دارند به مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان معرفی شوند تا گزارش دقیقی از نحوه ثبت اشتغال در استان دست یابد.

مطالب مشابه
مراسم افتتاحیه نخستین مسابقات جهانی ورزش زورخانه‌ای با حضور استاندار اصفهان در سالن پیروزی اصفهان برگزار شد.

مراسم افتتاحیه نخستین مسابقات جهانی ورزش زورخانه‌ای با حضور استاندار اصفهان در سالن پیروزی اصفهان برگزار شد.

۳۱ خرداد ۱۴۰۳
رئیس دانشکده مدیریت نظامی دانشگاه دفاع ملی ارتش آزادی بخش خلق چین در رأس یک هیأت مطالعاتی از افسران ارشد آن دانشگاه، با حضور در استانداری اصفهان با استاندار اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح استان دیدار و گفت‌وگو کردند.

رئیس دانشکده مدیریت نظامی دانشگاه دفاع ملی ارتش آزادی بخش خلق چین در رأس یک هیأت مطالعاتی از افسران ارشد آن دانشگاه، با حضور در استانداری اصفهان با استاندار اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح استان دیدار و گفت‌وگو کردند.

۳۱ خرداد ۱۴۰۳
یک مدرسه شش کلاسه و دو طرح احداث بلوار خلیج فارس و روشنایی بلوار شهید جندقیان در شهرستان آران و بیدگل با حضور استاندار اصفهان، افتتاح شدند.

یک مدرسه شش کلاسه و دو طرح احداث بلوار خلیج فارس و روشنایی بلوار شهید جندقیان در شهرستان آران و بیدگل با حضور استاندار اصفهان، افتتاح شدند.

۳۰ خرداد ۱۴۰۳
با حضور استاندار اصفهان در شهرستان آران وبيدگل ضمن افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی این شهرستان، مصوبات سفر شهرستانی سال ۱۴۰۰ شورای اداری مورد بررسی قرار گرفت.

با حضور استاندار اصفهان در شهرستان آران وبیدگل ضمن افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی این شهرستان، مصوبات سفر شهرستانی سال ۱۴۰۰ شورای اداری مورد بررسی قرار گرفت.

۳۰ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *