سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
۱۹:۰۷:۰۰

فرونشست در حال تخریب میراث جهانی در اصفهان است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی با بیان اینکه بیشترین بیکاری در استان است، افزود: اگر آب داشته باشیم و زاینده رود احیا شود بیکاری نخواهیم داشت زیرا آنقدر توانمندی در اصفهان وجود دارد که می تواند چند استان را اداره کند.

وی با تاکید بر اینکه با بحران بزرگی رو به‌رو هستیم و مانند آتش زیر خاکستر است، تصریح کرد: اگر به داد استان اصفهان نرسید، زمانی به فکر می‌افتید و بیدار می شوید که کار از کار گذاشته است.

موسوی لارگانی با اشاره به اینکه حرف اول نمایندگان اصفهان در جلسه هایی که با ۱۳ وزیر داشتند، موضوع آب بود، اظهار داشت: اصفهان با میراث تاریخی ارزشمندی که دارد می تواند برای کشور ۱۰ برابر فروش نفت درآمد داشته باشد اما این میراث بدلیل فرونشست زمین در حال تخریب است.

وی با بیان اینکه این آثار متعلق به گذشتگان و آیندگان است اما در اثر سهل انگاری و سوء مدیریت در حال نابودی است، از وزیر کشور خواست تا در هیات دولت به عنوان یک مدافع کشور برای این موضوع تلاش کند و گفت: استاندار اصفهان نیز باید قدر جوانی خود را بداند و با همه توان برای احیای زاینده رود که به درد سرطانی تبدیل شده است، تلاش کند.

رییس مجمع نمایندگان اصفهان همچنین با تاکید بر لزوم هماهنگی کامل استاندار و مجموعه مدیریت جدید استان با علما، حوزه علمیه و نماینده ولی فقیه، افزود: کار جهادی و تلاش عاقلانه استاندار باید باعث شود تا پس از پایان خدمتش، همه از او بعنوان کسی که بدنبال احیای زاینده رود، مبارزه با فساد اداری و قائل شدن احترام و ارزش برای مردم، تولیدکنندگان و صنعتگران بود، تقدیر کنند.

وی با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان آمادگی کامل خود را برای همراهی با استاندار بمنظور برون رفت از این مشکلات اعلام می کند، تاکید کرد: در طول تاریخ حمایتی که این دوره از مجلس از آیت الله رییسی کرده است هیچ مجلسی از هیچ دولتی نکرده است.

وی با اشاره به اینکه برخی گفته اند که نمایندگان اصفهان در این دوره کمتر کار کردند، افزود: این دوره نمایندگان تمام قد در میدان هستند و هیچیک از مجمع های نمایندگان استان ها با ۱۳ وزیر دولت جدید جلسه نداشت.

موسوی لارگانی همچنین با تاکید بر اینکه استان فقط کلانشهر اصفهان نیست و باید محرومیت استان را فریاد بزنیم، تصریح کرد: مارک برخوردار بودن را به اصفهان چسبانده اند درحالیکه ما بودجه ۱۰ استان را تامین می کنیم اما خودمان از بودجه محروم هستیم و کمترین بودجه را به اصفهان می دهند.

وی با بیان اینکه مدیرانی را انتخاب کنید که هدفشان حفظ صندلی و جایگاه نباشد و نخواهند با آمار دروغ ارتقا بگیرند، اظهار داشت: هم و غم خود را برای مبارزه با فساد بگذارید و اینطور نباشد که مسوول ما برای مدیر فاسد نامه بنویسد که بماند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
استاندار اصفهان با صدور پيامي سالروز ولادت حضرت زينب(س) و روز پرستار را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

۵ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

۳ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با صدور پيامي هفته بسيج را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *