1

شهرستان ورزنه، مقصد بیست و پنجمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، صبح امروز بیستم مهرماه، بیست و پنجمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان، معاونین و شورای اداری استان به شهرستان ورزنه رقم خورد.
در جریان این سفر استاندار اصفهان ضمن حضور در گلزار شهدای این شهرستان و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان شهرستان ورزنه از روستای رنگیده و پروژه‌های فاضلاب روستای کفران، میدان کفران_فارفان، میدان سهران، بلوار ورودی شهر ورزنه، بیمارستان شهید حاج قاسم سلیمانی ورزنه، استخر شهدای ورزنه و پروژه نهضت ملی مسکن این شهرستان بازدید خواهد کرد.
دیدار با چند خانواده از شهدای شهرستان، ملاقات مردمی و برگزاری شورای اداری مشترک استان و شهرستان ورزنه بخش‌هایی از برنامه‌های دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در این سفر شهرستانی است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان نیز در بازدید از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی شهرستان ورزنه، استاندار اصفهان را همراهی خواهد کرد.
دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان روز گذشته با بخشداران، شهرداران، دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان ورزنه دیدار و گفتگو کرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان نیز با فعالین اقتصادی، صنعتگران، کشاورزان و اصناف شهرستان ورزنه دیدار و گفتگو خواهد کرد.