سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
۱۹:۱۶:۰۴

واکسن نوبت اول کرونا به ۶۷ درصد جمعیت استان اصفهان تزریق شد

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حجت الله غلامی شامگاه سه شنبه در یکصد و هفتمین نشست ستاد استانی پیشگیری و مقابله باکرونا افزود: هم اینک بیشترین تمرکز واکسیناسیون روی دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله است که ۵۴ درصد این گروه سنی واکسینه شده اند اما برای رسیدن به رقم  ۸۵ درصد باید تلاش بیشتری انجام داد.

غلامی در ادامه گفت: طبق بخشنامه ابلاغی از اول آبان ماه امسال تمامی کارکنان دولت به صورت واکسینه شده باید به محل کار خود مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه بخش زیادی از افراد جامعه جزو صنوف هستند، افزود: صنوف نیز یک هفته فرصت واکسیناسیون دارند و بعد یک هفته الزامات قانون ماده ۲۸ نظام صنفی را اعلام خواهیم کرد که اگر واکسینه نشده باشند از یک سری امتیارات محروم خواهند شد.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان اضافه کرد: برخی از شهرستان‌ها واکسیناسیون کمتر از متوسط استانی دارند که فرمانداران موظف شدندجلسات ستاد شهرستانی را خود اضافه کنند و با کار تبلیغاتی بیشتر خود را از متوسط استانی به بالا برسانند.

وی درپایان گفت:موج پنجم را پشت سر گذاشته‌ایم اما شرایط فعلی  و تعداد بیماران از موج سوم و چهارم بالاتر است؛ لذا رعایت پروتکل بهداشتی و داشتن ماسک همچنان الزامی است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: مسائل و دشواری های واحدهای تولیدی در استان باید بدون اتلاف وقت و در خارج از نوبت و با قید فوریت پیگیری و رسیدگی شود.

۱۶ آذر ۱۴۰۰

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: لازم است از طرح مسکن مهر بعنوان یک تجربه اندوخته شده درس بگیریم و از آن در جهش تولید و نهضت ملی مسکن استفاده کنیم.

۱۶ آذر ۱۴۰۰

نشست راهبردی تتبع و بررسی چالش ها، فرصت ها و پیشنهادات اجرای طرح نسخ الکترونیک در استان به ریاست جان نثاری – معاون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان – و با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی اصفهان و مدیران بیمه های تامین اجتماعی و سلامت و … در استانداری برگزار گردید.

۱۴ آذر ۱۴۰۰

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندارگفت: نگاه کلان مسئولان ارشد استانی بر گسترش عرصه و تسهیل فرایند سرمایه گذاری بخش های خصوصی و تعاونی با رویکرد توسعه پایدار و در محوریت با صنایع غیر آب‌بر از جمله صنایع هایتک استوار می باشد.

۱۴ آذر ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *