یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
۰۸:۱۴:۲۹

استاندار :معاونت سیاسی، پیشران سیاست‌های دولت در اصفهان است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی روز شنبه در مراسم تکریم و معارفه معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری اصفهان افزود: همچنین حوزه احزاب و تشکل‌های اجتماعی و نهادهای غیردولتی و هدایت فعالیت‌های فرمانداری‌ها بر عهده معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری است.

به گفته وی، مجموعه‌های صنفی و اقلیت‌ها هم باید حقوق خود را از این حوزه مطالبه کنند.

 استاندار اصفهان اظهار داشت: بسیاری از معضلاتی که امروز در حوزه سیاسی و امنیتی وجود دارد ناشی از کم‌کاری در حوزه‌های اجتماعی است که به‌درستی در آن‌ها عمل نشده و  بعضی مواقع در ردیف و اولویت دوم و سوم قرارگرفته است.

وی اضافه کرد: بخش عمده‌ای از نشاط اجتماعی که امروز مردم از مسوولان مطالبه می‌کنند، در حوزه وظایف این معاونت تعریف‌شده است.

 مرتضوی گفت: درصورتی‌که معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی برای رضای خدا و به‌طور کامل به وظایف و تکالیف خود عمل کند، شرایط دیگری در استان رقم خواهد خورد.

وی خاطرنشان کرد: سه مؤلفه حسن تدبیر، انسجام و وحدت اجتماعی و ازخودگذشتگی و ایثار برای موفقیت در فعالیت استانداری و سایر دستگاه‌ها لازم است.

استاندار اصفهان بابیان اینکه یک سری نقاط ضعف و قوت در وجود همه ما وجود دارد ادامه داد: تلاش‌ها و خدمات مدیران و کارگزاران نظام اسلامی با عیار عمل صالح سنجیده می‌شود و همه ما باید تجارب این سال‌ها خدمت را باید به دیگران منتقل کنیم و تلاش کنیم که بعد از رفتن از ما به نیکی یاد کنند.

وی افزود: خداوند فرصت خدمت به مردم را در یک دوره به ما می‌دهد و این تلاش‌ها با عیار عمل صالح و رسیدگی به نیازمندان و مردم در راستای ایجاد سازمانی بهره‌ور در همه شئون،سنجیده می‌شود.

مرتضوی ادامه داد: ویژگی‌ها و مختصات مجموعه وزارت کشور و استانداری،  از سایر سازمان‌ها بطور کامل مجزاست و حکم والدین را برای سایر نهادها دارد.

وی بابیان اینکه مجموعه استانداری باید حرکت و روابط سایر دستگاه‌های استان را تنظیم کند اضافه کرد: استانداری وظیفه متفاوتی بر عهده دارد و متولی همه بخش‌های امنیتی، اقتصادی، سلامت، زیرساخت، اجتماعی، آموزشی است و بر اساس چارتی و تکلیفی که مشخص‌شده باید همه این ابعاد را پوشش دهیم.

استاندار اصفهان بابیان اینکه معاون جدید سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری را به‌شخصه با بررسی سوابق عملکرد گذشته ایشان انتخاب کردم تصریح کرد: شایعاتی در فضای مجازی در این زمینه منتشرشده که به‌هیچ‌وجه صحت ندارد؛  سفارش‌های متعددی در این زمینه برای انتخاب افراد دیگری وجود داشت،  اما قابلیت و شخصیت ویژه ایشان ما را بر این انتخاب مصمم‌تر کرد.

وی تأکید کرد: معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری آشنایی کامل به این حوزه دارد و در سال‌های گذشته در این حوزه فعالیت داشته و به‌عنوان مدیری موفق و فعال در این حوزه هست و با توجه به شرایط کنونی کشور و استان از ایشان دعوت کردیم تا در ادامه مسیر ما را یاری دهند.

 در پایان این مراسم  محمدرضا جان نثاری به‌عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان معرفی شد و از حیدر قاسمی که  بیش از سه سال این سمت را بر عهده داشت، قدردانی شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − دو =