یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
۰۸:۱۳:۱۳

استاندار اصفهان: کشاورزان اصفهانی همه از نیروهای انقلابی و مدافع نظام هستند

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، سید رضا مرتضوی شامگاه جمعه در دکتر جلسه سازگاری با کم‌آبی استان اصفهان با حضور وزیر نیرو با اشاره به پیشینه اصفهان در انقلاب و دفاع مقدس، گفت: اصفهان در دوران گذشته و در طول تاریخ همواره پیشتاز بوده است و بیشترین شهید، جانباز و ایثارگر را تقدیم راه اسلام کرده و بیشترین تعداد فرمانده با ۴۰۰ سردار شهید متعلق به اصفهان است.
استاندار اصفهان با اشاره به شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر منافق و مرگ بر اسرائیل در تجمع اعتراضی کشاورزان، تأکید کرد: این مردم‌دوست ندارند گردی به انقلابشان بنشیند و همواره مدافع ارزش‌ها و اصول انقلاب بوده‌اند.
وی اضافه کرد: این تجمع اعتراضی به خاطر سوء تدبیرها در دوره‌های گذشته است که موجب شده معیشت و اقتصاد مردم این خطه تحت شعاع قرار گیرد و با مشکل مواجه شوند.
استاندار اصفهان با اشاره به حضور دکتر محرابیان وزیر نیرو در اصفهان، افزود: وزیرنیرو از نیروهای انقلابی جهادی و ایثار هستند که همواره دغدغه رفع مشکلات مردم رادارند.
وی با اشاره به بازدید وزیر نیرو از وضعیت آبی در شهرهای مختلف استان، اضافه کرد: امروز هرکجا رفتیم آقای محرابیان بیشتر با مردم صحبت کردند و تلاش می‌کردند دغدغه‌های مردم را بشنوند و در حتی در خودرو هم هیچ استراحتی نمی‌کردند و بدون وقفه پیگیر حل مساله بودند.
مرتضوی تصریح کرد: ایشان به‌صورت مداوم از پیشینه طرح‌ها جویا می‌شدند و هیچ استراحت نکردند که نشان از دغدغه یک مدیر و اهتمام ایشان برای حل این مساله است ؛  انتظارات امروز مردم استان از وزیر نیرو  انتظاراتی است که بیست سال روی‌هم جمع شده است.
استاندار اصفهان تصریح کرد: شرایط سخت است و مردم نیز از سر مشکلات تجمع می‌کنند و گاهی نیز ممکن است برخلاف میلشان هیجانی بشوند و مسائلی را مطرح کنند البته باید توجه داشته باشیم که دورتادور مملکت گرگ‌هایی نشسته‌اند تا از طریق فضای مجازی شیطنت کنند.
مرتضوی تصریح کرد: افراد در عین اینکه روی مطالبات خود پافشاری می‌کنند، مراقب باشند مورد سوءاستفاده قرار نگیرند.
وی بابیان اینکه فاصله بین حق و باطل بسیار کم است، افزود: اینکه کجا را حق تشخیص بدهیم و کجا را باطل، در این میدان‌ها مشخص می‌شود.
استاندار اصفهان بابیان اینکه کشور در سختی است و همه این سختی را درک می‌کنیم، ادامه داد: امروز جنگ ما با دشمن جنگ اراده‌هاست و کسی در این جنگ پیروز می‌شود که اداره‌ای پایدار و مقاوم داشته باشد.
وی اضافه کرد: مطمئن هستم این آخرین حضور وزیر نیرو در اصفهان نیست و در آینده هم وزیر در اصفهان حضور پیدا خواهند کرد چون امروز محقق نشد که برخی از طرح‌ها بازدید شود.
وزیر نیرو صبح جمعه به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات حوضه زاینده‌رود وارد اصفهان شد و با حضور در شهرستان ورزنه در شرق و فلاورجان در غرب، مسائل کم‌آبی این استان را بررسی کرد.
وی همچنین عصر امروز به منطقه برخوار رفت و آثار فرونشست زمین در این منطقه را از نزدیک مشاهده کرد.
محرابیان قرار است  برای بررسی سایر مسائل حوضه زاینده‌رود فردا به چهارمحال و بختیاری برود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هفت =