سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
۱۹:۲۳:۳۳

پورتال اطلاع رسانی استانداری اصفهان رونمایی شد

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، خضری در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته در راستای تهیه، تنظیم و تدوین پلتفورم و سایت جدید استانداری بیان داشت:
امروز بر هیچکس اهمیت سایت ها و درگاه های مجازی سازمان ها و دستگاه ها پوشیده نیست.
انتشار اطلاعات و اخبار توسط سایر رسانه ها بالاخص رسانه های برخط و تعاملی می تواند نقش به سزایی در انسجام همگانی و مسئولیت پذیری اجتماعی ایفا نماید.
آپلود اطلاعات بالاخص محتواهای خبری، گزارشات تخصصی و … با رویکرد مخاطب محوری یکی از الزامات اساسی در مدیریت ارتباط با مخاطبان درون و برون از سازمان است.
سایت استانداری در سطح استان و سایت فرمانداری در جغرافیای فرمانداری ها یک منبع مرجع است و این موضوع ضرورت اهتمام مجدانه رصد محتواهای سایت ها را برای ارکان استانداری و فرمانداران الزامی می نماید.
انشاا.. در برنامه ریزی های صورت پذیرفته بی گمان یکی از اولویت های بنیادین ارزیابی فرمانداران به روز بودن سایت های فرمانداری ها خواهد بود. لذا مدیریت موثر و پیگیری مستمر سایت های فرمانداری ها یکی از اولویت های فرمانداران قرار گیرد

ضیایی در این مراسم با تقدیر از کارکنان روابط عمومی های استانداری و فرمانداری های استان، روابط عمومی ها را پیشانی سازمان ها بر شمرد و بر ضرورت اهتمام مجدانه در راستای کاهش دغدغه مندی نیروهای روابط عمومی به منظور تاثیر گذاری بیشتر در تولید محتواهای فاخر و موثر برای مهندسی افکار جوامع هدف تصریح موکد نمود. با عنایت به سرعت انتشار اخبار و مقابله جدی با سوختن خبر، مسئولان سایت ها در فرمانداری ها نسبت به تسریع در بارگذاری محتواهای خبری جدیت لازم را اعمال نمایند .
مهربانی در این آیین با تبیین دستاوردهای مجموعه متبوع خود و روند توسعه خدمات عمومی از طریق درگاه های الکترونیک استانداری و زیر مجموعه های تابعه بر اهمیت شعار راهبردی « رضایتمندی تام کاربران فعال و ایجاد انگیزه برای حضور بیشتر و گسترده تر کاربران» تصریح نمود. وی در ادامه ضمن اعلام هماهنگی این دفتر با اداره کل روابط عمومی استانداری بر تحقق خدمات آتی بر مبنای سهولت دسترسی، کاهش هزینه کاربران، جامع بودن اطلاعات، پویایی فضای عمومی، بهره مندی از سایر عناصر ارتباطی و … تاکید نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: مسائل و دشواری های واحدهای تولیدی در استان باید بدون اتلاف وقت و در خارج از نوبت و با قید فوریت پیگیری و رسیدگی شود.

۱۶ آذر ۱۴۰۰

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: لازم است از طرح مسکن مهر بعنوان یک تجربه اندوخته شده درس بگیریم و از آن در جهش تولید و نهضت ملی مسکن استفاده کنیم.

۱۶ آذر ۱۴۰۰

نشست راهبردی تتبع و بررسی چالش ها، فرصت ها و پیشنهادات اجرای طرح نسخ الکترونیک در استان به ریاست جان نثاری – معاون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان – و با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی اصفهان و مدیران بیمه های تامین اجتماعی و سلامت و … در استانداری برگزار گردید.

۱۴ آذر ۱۴۰۰

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندارگفت: نگاه کلان مسئولان ارشد استانی بر گسترش عرصه و تسهیل فرایند سرمایه گذاری بخش های خصوصی و تعاونی با رویکرد توسعه پایدار و در محوریت با صنایع غیر آب‌بر از جمله صنایع هایتک استوار می باشد.

۱۴ آذر ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *