سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
۱۸:۱۸:۲۴

استاندار اصفهان:مستمر بر فرایند زنجیره تولید تا توزیع یک اولویت الزامی برای دستگاه های ذی ربط است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان،در این نشست دکتر سید رضا مرتضوی استاندا اصفهان ضمن تبریک هفته بسیج و تبیین سجایای بسیجی مخلص، اظهار داشت: اگر با روحیه بسیجی و مکتبی امور محوله را پیگیری و سیاستگزاری نمایید، بی تردید به بهترین نتیجه ممکن رهنمون خواهید شد.

وی گفت:مناسبت هفته بسیج رویدادی است، برای تامل، تدبر و تفکر بیشتر تا یادآور شود که چه میزان در راستای تحقق آرمان های متعالی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توانسته ایم در مقابل شهدا و ایثارگران شرمنده نباشیم.

استاندار افزود:از مسئولان استان تقاضا دارم این رویدادهای ارزنده را به گونه ای درخور پاس بدارند و اجازه ندهند این ایام کم رنگ برگزار گردد.

وی در ادامه گفت:مسئولان نظارتی و تقنینی ضمن رصد مستمر فرایند زنجیره تولید تا توزیع در صورت برخورد با موارد خلاف قوانین جاری با تخلفات بدور از هرگونه مماشات برخورد قانونی نمایند و با وضع قوانین پیشگیرانه و بازدارنده راه تخلف و تخطی بر افراد سودجو و فرصت طلب را مسدود نمایند.
ایشان گفت:دستگاه های نظارتی نسبت به بازرسی های محسوس و نامحسوس به ویژه در خصوص کالاهای اساسی مستمر و مصرانه اقدام نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

استاندار اصفهان با صدور پیامی ۱۶ آذرماه روز دانشجو را تبریک گفت.

۱۶ آذر ۱۴۰۰

استاندار اصفهان گفت: نیروی انتظامی امین و معتمد مردم است، حافظ امنیت پایدار و گستراننده چتر آرامش و آسایش همگانی درجامعه است.

۱۶ آذر ۱۴۰۰

استاندار اصفهان گفت: همکاری و تقویت روابط اقتصادی و فرهنگی اصفهان و اتریش می‌تواند زمینه اقدامات بزرگ را فراهم کند.  

۱۱ آذر ۱۴۰۰

سفیر اتریش در ایران گفت: ایران و اتریش با پیشینه ۱۵۰ ساله ارتباطات علمی، می‌توانند در زمینه گیاهان دارویی همکاری مشترک داشته باشند.

۱۱ آذر ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *