چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۰۵:۲۹:۰۱

معاون استاندار:ستاد استانی تسهیل و رفع موانع تولید ضمن ضرورت توسعه کمی به دلیل کثرت موارد مطروح به توسعه کیفی نیاز دارد

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، جلسه ستاد استانی تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست دکتر نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و با حضور متقاضیان رسیدگی به درخواست های اقتصادی و مدیران و نمایندگان بانک ها عامل در استانداری اصفهان برگزار گردید و در این رسیدگی ۲۲ پرونده با حضور متقاضیان بررسی شد که در این بین ۱۷ پرونده به شکل قطعی پیگیری و رفع مشکل گردید و ۵ پرونده نیز پس از بررسی به منظور تصمیم سازی نهایی از طریق مجامع قانونی بالادستی به چرخه کارشناسی مجدد روانه شد.

ایشان در این جلسه با تبیین رویکرد اصلی ستاد استانی تسهیل و رفع موانع تولید بر ضرورت بازتعریف ساختار این کارگروه بنیادین تصریح و خواستار هم افزایی کلیه مسئولان ذی صلاح در راستای تحقق شعار «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» گردید.

وی گفت: روند رسیدگی به مشکلات را بسیار خوب ارزیابی نمود و از بانک های عامل و موسسات مالی و اعتباری خواست تا نسبت به چرخش چرخ اقتصاد صنایع در سیکل بازپرداخت تسهیلات با پیروی از ضوابط جاری نسبت به اولویت تحقق شعار «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» اهتمام لازم معمول نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: بدلیل مشکلات زیست محیطی و کمبود منابع آب در استان، صنایع بخش کشاورزی به هیچ وجه حق بارگذاری جدیدی در حوضه زاینده‌رود نخواهند داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ضمن انتقاد از نیمه کاره ماندن چندین ساله مقبره شهدای گمنام چادگان، گفت: شهردار و مدیرعامل سازمان عمران زاینده‌رود فورا نسبت به تکمیل این طرح اقدام کنند چرا که نیمه تمام ماندن این پروژه به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی در این منطقه با حمایت دولت قادر به حضور و فعالیت هر چه بیشتر در عرصه اقتصاد دیجیتال خواهند بود.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان گفت: باید برای تدوین سند توسعه خدمات الکترونیک به شهروندان در این استان بر اساس اسناد بالادستی و با تبیین شرح وظایف دستگاه‌های مختلف تلاش بیشتری انجام شود.

۲۶ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *