چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
۱۳:۴۴:۳۷

استاندار اصفهان: روند پیشرفت اهداف طرح شهدای سلامت در تعامل با مردم شریف استان قابل تقدیر است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر مرتضوی در جلسه ستاد مقابله و پیشگیری با کرونا ضمن تقدیر از تعامل موثر و سازنده نیروی مقاومت بسیج با دانشگاه های علوم پزشکی استان از فعالیت های صورت پذیرفته به عنوان الگویی موثر برای فرایندهای جهادی اشاره و خاطر نشان ساخت این طرح در روز پایانی می بایست جامعه هدف خود را با پوششی افزون بر ۹۵ % مشمول گردد.

وی با اشاره به تمهیدات اتخاذ گردیده توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و اداره اتباع استانداری در خصوص روند اجرای واکسیناسیون اتباع بیگانه در استان اصفهان بر اهتمام سایر دستگاه های اداری و اجرایی در اقناع افکار عمومی و افزایش آگاهی همگانی در راستای مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری پاندمیک کرونا به گونه ای هدفمند و راهبردی تاکید مصرح نمود.

مقام عالی دولت در استان در ادامه با اشاره جامع نسبت به بهره گیری موثر از شیوه های ارتباطی با رویکردی اقناعی از حمایت تام دستگاه های اداری و اجرایی در تحقق موثر طرح شهدای سلامت تصریح و از بسیج به واسطه اهتمام مجدانه در راستای اجرای موثر این طرح قدردانی کرد.

رئیس ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری پاندمیک کرونا خبر از روند موثر و ارزنده واکسیناسیون دانش آموزی در سطح استان داد و از فرمانداران تابعه خواست تا نسبت به روند اجرای موثر این طرح در شهرستان های محل ماموریت خود اهتمام موثر و مداومت لازم را معمول نمایند.

وی از صدا و سیما به منظور انعکاس این طرح جامع تقدیر نمود ولیکن آنرا کافی ندانست و بر گسترش رویکرد فرهنگ مطالبه گری صادقانه و سازنده تاکید نمود و بر برنامه ریزی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات درمانی استان به منظور اجرای پساطرح شهدای سلامت تصریح موکد نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

استاندار اصفهان گفت: افتتاح بزرگترین مدرسه تخصصی اتیسم کشور در اصفهان نشان از دغدغه مندی ممتاز خیرین این استان دارد

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

قرارگاه محرومیت زدایی منطقه فریدونشهر به ریاست دکتر مرتضوی، استاندار اصفهان و با حضور معاونین استاندار، مسئولان ذی ربط و مدعوین در استانداری اصفهان برگزار شد.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

استاندار اصفهان گفت: پرداختن به مولفه های بنیادین فرهنگ و پرورش در رفع محرومیت های جاری کشور موثر است و خیران مدرسه ساز یک ظرفیت نافع، نافذ، مثال زدنی و ستودنی هستند.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

استاندار اصفهان گفت: تلاش مجدانه و رایزنی استانداری اصفهان برای جان بخشی دوباره به صنعت طلا اصفهان حل مشکلات صنعت طلا و جواهر اصفهان در مسیر تعاملات تجاری و انعقاد قراردادهای همکاری و سرمایه گذاری خارجی پیگیری و رایزنی می شود.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.