چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۰۴:۴۶:۴۷

استاندار اصفهان: اولویت اصلی در اجرای طرح ملی مسکن جایابی مناسب در مناطق بافت فرسوده است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی در جلسه کمیسیون امور زیر بنایی پرونده های مربوط به دریافت عرصه به منظور گسترش عیانی طرح ملی مسکن همراه با پیگیری روند توزیع گسترش هدفمند خدمات عمومی توسط دستگاه های ذی ربط برای طرح های خدماتی، عمرانی، صنعتی و … مورد بحث، بررسی و تصمیم سازی قرار گرفت.

وی در این نشست بر ضرورت رعایت آمایش های سرزمینی در راستای اجرای پروژه های مصوب تاکید موکد نمود.

دکتر مرتضوی، ضمن تبیین راهبردها و سیاستگذاری های دور اندیشانه دولت سیزدهم در کمیسیون امور زیربنایی بر ضرورت نگاه آینده نگرایانه در زمینه اجرای طرح های مصوب تاکید نمود.
وی در ادامه افزود:استمرار موکد بر تحقق شعار «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» و ایجاد اشتغال پایدار، جذب سرمایه در راستای تولید و …، می بایست در صدر امور دستگاه های اداری و اجرایی استان قرار گیرد و در راستای عملیاتی شدن این طرح ها یک رویه منطبق با آمایش های سرزمینی به صورت کارشناسی شده محقق و معمول گردد.
استاندار گفت:برای سایر پروژه ها بالاخص پروژه های خدماتی و عمرانی ضرورت دارد افق دید و چشم انداز چند ساله پروژه ها تبیین، تعریف و راستی آزمایی گردد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

استاندار اصفهان گفت: می بایست در یک برنامه ریزی منسجم و هدفمند توسط دستگاه های ذی ربط نسبت به تهیه، تنظیم و تدوین محتواهای آموزشی سطح بندی شده در راستای آگاهی بخشی عمومی در حوزه مبارزه با مواد مخدر اقدام شود.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ۲۹ دی روز هوای پاک را گرامی داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان به مناسبت سالروز وفات حضرت‌ام‌البنین(سلام‌الله علیها) و روز تکریم مادران و همسران شهداء پیامی را صادر کرد.

۲۵ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان و رئیس شورای آموزش وپرورش استان به مناسبت هفته گرامی داشت شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر نمود.

۲۵ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *