چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۰۴:۵۱:۵۹

معاون استاندار:کارآمدی شورای اطلاع رسانی بسیار مهم است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری در کمیته اطلاع‌رسانی استان ضمن تبیین بازار اطلاعات، کلبه جهانی و ضرورت رصد اخبار سره از ناسره افزود:مطالبه گری سازنده از طریق اصحاب رسانه در پویایی و ایجاد امید و شعف اجتماعی جامعه بسیار موثر و مهم است.
وی گفت:برای پاسخگویی به نیازهای جاری جامعه رسانه آینده نگر می تواند، بهترین ابزار در راستای تنویر افکار و آگاهی بخشی عمومی باشد.
جانثاری افزود :رسانه ها در اندیشیدن برای تفکر متعالی در راستای آسیب شناسی مسائل اجتماعی و فرهنگی و … نقشی به سزا ایفا می نمایند.
معاون سیاسی،اجتماعی و امنیتی استانداری گفت:دشواری های ایجاد شده در موضوع توزیع عادلانه آب در فلات مرکزی یک دغدغه ملی است و نمایندگان صنوف ذی ربط در تعامل با مسئولان ملی و استانی و اهتمام مجدانه اصحاب رسانه برای برون رفت از این دغدغه نسبت به اتخاذ سه رویکرد کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت به جمع بندی و اجماع نظر رسیده اند.
وی افزود: رسانه ها باید با اشاره به رویکردهای سازنده و مدبرانه دولت سیزدهم نسبت به برجسته سازی موضوع آب و به ویژه طرح توزیع عادلانه منابع آبی در مرکز کشور اقداماتی مغتنم و پویا معمول نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: بدلیل مشکلات زیست محیطی و کمبود منابع آب در استان، صنایع بخش کشاورزی به هیچ وجه حق بارگذاری جدیدی در حوضه زاینده‌رود نخواهند داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ضمن انتقاد از نیمه کاره ماندن چندین ساله مقبره شهدای گمنام چادگان، گفت: شهردار و مدیرعامل سازمان عمران زاینده‌رود فورا نسبت به تکمیل این طرح اقدام کنند چرا که نیمه تمام ماندن این پروژه به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی در این منطقه با حمایت دولت قادر به حضور و فعالیت هر چه بیشتر در عرصه اقتصاد دیجیتال خواهند بود.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان گفت: باید برای تدوین سند توسعه خدمات الکترونیک به شهروندان در این استان بر اساس اسناد بالادستی و با تبیین شرح وظایف دستگاه‌های مختلف تلاش بیشتری انجام شود.

۲۶ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *