چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۰۴:۳۸:۱۸

استاندار اصفهان:مسئولی که از درک درد توانخواهان عاجز باشد، دردمندی است که از محبت وامانده است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، در این برنامه دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان ضمن گفتگو و بازدید از این گل های بوستان معرفت، پای درد و دل این عزیزان و پرستاران و مهرورزان فرهیخته شاغل در این مجموعه نشست و با تقدیر از فعالیت های نوع جویانه و ایثارگرایانه این خادمان محسن و یاوران حمید، از مردم شریف و نجیب ایران بالاخص هم استانی ها درخواست کرد تا حد وسع، این فرشتگان ذوق و عاطفه را مورد حضانت و حمایت قرار دهند. وی در ادامه افزود:اینجا آوردگاه انسانیت و اخلاق و ساحت شکرگزاری و ادب واینجا عرصه عاشقی و گستره ایثار و خودسازی است.

ایشان در ادامه گفت:اینجا منشاء ارادت و احسان است و افراد توانخواه و معلول آیه های گویایی هستند برای درک محبت و بخشندگی خالق متعالی هستند‌.

دکتر مرتضوی افزود:اینان نشانه هایی هستند برای درک معرفت الهی و تقرب بیشتر به معبود بنده نواز و بی تردید خدمتگزاران به افراد توانخواه گوشه ای از محبت الهی را درک کرده اند و خداوند ایشان را رحمت فرموده است.

وی گفت:با عنایت به اهتمام ویژه دولت سیزدهم در حمایت از افراد توانخواه و افزایش مسئولیت اجتماعی و نشاط جمعی، کمیته ای در خصوص رصد و نظارت بر نحو حسن اجرای قانون جامع حمایت از حقوق معلولان با محوریت اداره کل بهزیستی تشکیل می گردد و از هم اکنون کلیه دستگاه های اداری و اجرایی ملزم به اجرای نقش سازنده و تسهیل گر ذیل آن کمیته می باشند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

استاندار اصفهان گفت: می بایست در یک برنامه ریزی منسجم و هدفمند توسط دستگاه های ذی ربط نسبت به تهیه، تنظیم و تدوین محتواهای آموزشی سطح بندی شده در راستای آگاهی بخشی عمومی در حوزه مبارزه با مواد مخدر اقدام شود.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ۲۹ دی روز هوای پاک را گرامی داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان به مناسبت سالروز وفات حضرت‌ام‌البنین(سلام‌الله علیها) و روز تکریم مادران و همسران شهداء پیامی را صادر کرد.

۲۵ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان و رئیس شورای آموزش وپرورش استان به مناسبت هفته گرامی داشت شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر نمود.

۲۵ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *