چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۰۴:۱۸:۱۰

استاندار اصفهان:تفکر بسیجی عبادت و فرهنگ متعالی بسیجی ادب و اخلاق مداری است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌ الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی در جشنواره دانشجویی مالک اشتر با تبیین الگوی دانشجوی بسیجی بر ضرورت تنویر افکار در راستای ارزش آفرینی به نقش بسیج در همه امور با رویکرد جهادی تاکید کرد.
وی بسیجی را فردی مومن، خادم، معتقد، مطالبه گر و خیرخواه برشمرد و افزود: بسیجی نماد کمال سجایای بشری است.
استاندار اصفهان در ادامه به اجمال به پارادایم های زیر اشاره نمود:
دانشجویان بسیجی افسران جنگ نرم هستند که با بهره مندی از تفکر بسیجی می توانند در گسترش معارف جمهوری اسلامی ایران نقشی منیع و نافذ ایفا نمایند.

وی گفت:روز بسیج تبلور مجدد تفکر بسیجی است و دانشجوی بسیجی با بررسی دقیق و همه جانبه امور جاری می تواند نسبت به احصاء فرصت ها و تهدیدات، قوت ها و ضعف ها در تمام عرصه ها به نحو کارآمدی نقش ایفا نماید.

ایشان افزود:بسیج برای همه فرصت ها باید برنامه داشته باشد و دستگاه های اداری و اجرایی را از نگاه های خیرخواهانه خود بهره مند سازد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

استاندار اصفهان گفت: می بایست در یک برنامه ریزی منسجم و هدفمند توسط دستگاه های ذی ربط نسبت به تهیه، تنظیم و تدوین محتواهای آموزشی سطح بندی شده در راستای آگاهی بخشی عمومی در حوزه مبارزه با مواد مخدر اقدام شود.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ۲۹ دی روز هوای پاک را گرامی داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان به مناسبت سالروز وفات حضرت‌ام‌البنین(سلام‌الله علیها) و روز تکریم مادران و همسران شهداء پیامی را صادر کرد.

۲۵ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان و رئیس شورای آموزش وپرورش استان به مناسبت هفته گرامی داشت شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر نمود.

۲۵ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *