پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
۰۳:۳۲:۱۳

معاون استاندار:مسائل و دشواری های واحدهای تولیدی در استان باید رسیدگی شود

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر امیر رضا نقش در یکصد و پنجاه و دومین جلسه کارگروه استانی تسهیل و رفع موانع تولید استان با تصریح بر سرعت و انگیزه مضاعف مدیران اداری و اجرایی استان در تحقق مصوبات این کارگروه در راستای تحقق شعار «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها»، بیان کرد: امروز جهت گیری مسئولین استان کاملا در جهت تقویت و حمایت از تولیدکنندگان و توسعه زمینه اشتغالزایی پویا و پایا است و رضایتمندی حداکثری تولید کنندگان حاضر در جلسه های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استانداری اصفهان بر اساس نتایج حاصل از نظر سنجی ها، گواه متقن و مسجل بر این موضوع است.

در این جلسه ۱۳ پرونده مراجعین به صورت کامل بررسی و درخواست های ایشان با توجه به مستندات ارائه شده مورد رسیدگی و صدور حکم نهایی قرار گرفت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: اگرچه میزان بارندگی‌ها از حد نرمال کمتر بود اما به نسبت سالهای گذشته بهتر بود.

۶ بهمن ۱۴۰۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: موضوع کودکان کار و خیابانی علاوه بر اینکه از لحاظ اجتماعی اهمیت بسیاری دارد  یک مساله حیثیتی برای کشور است.

۶ بهمن ۱۴۰۰

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: تعداد جوانان در ستاد ساماندهی امور جوانان بسیار کم است و بیشتر اعضای آن دستگاه‌های اجرایی هستند.

۶ بهمن ۱۴۰۰

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: هر گونه افزایش قیمت نان باید در کمیته کارشناسی بررسی تا مانع بروز نگرانی و تنش در جامعه شود.

۶ بهمن ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.