چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۰۵:۳۸:۲۲

استاندار اصفهان: نیروی انتظامی امین و معتمد مردم است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در نشست صمیمانه با جمعی از فرماندهان نیروهای انتظامی استان با اشاره به حدیث ارزنده نبوی (ص) :‹‹نعمتان مجهولتان الصحه والامان››،بیان داشت: بی گمان دو نعمت در جامعه جاری و ساری است که ارزش نامتناهی آن به دلیل حضور ژرف آن در گستره عمومی کمتر هویدا است این نعمات نافع و کارآمد «صحت و امنیت» است.

وی در ادامه نکات زیر تبیین کرد:برقراری نظم و امنیت از وظایف ذاتی نیروی انتظامی است که بی تردید با مدیریت هوشیارانه و خادمانه این نیروی غیور در همه صحنه ها شاهد پویایی آن هستیم.

استاندار گفت: نیروی انتظامی صیانت و سیادت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را سرلوحه خود قرار داده و همواره به نحو ارزنده ای از این موضوع تبعیت نموده و تصاویر شهدای رشید که این مجلس به برکت خون این عزیزان منعقد گردیده گواهی متقن بر این موضوع است.

وی افزود: بی تردید عمق و جایگاه نیروی انتظامی و پلیس برخاسته از یک نگاه مکتبی و یک تربیت ژرف اعتقادی و اخلاقی خاص است که در پرتو ولایت پذیری محقق می گردد.

ایشان گفت: پلیس مظهر امنیت، آرامش و نوع دوستی ،نظم، عدالت و خیرخواه است ونقش پلیس نقشی اعتماد آفرین و اطمینان بخش در جامعه است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

استاندار اصفهان گفت: می بایست در یک برنامه ریزی منسجم و هدفمند توسط دستگاه های ذی ربط نسبت به تهیه، تنظیم و تدوین محتواهای آموزشی سطح بندی شده در راستای آگاهی بخشی عمومی در حوزه مبارزه با مواد مخدر اقدام شود.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ۲۹ دی روز هوای پاک را گرامی داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان به مناسبت سالروز وفات حضرت‌ام‌البنین(سلام‌الله علیها) و روز تکریم مادران و همسران شهداء پیامی را صادر کرد.

۲۵ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان و رئیس شورای آموزش وپرورش استان به مناسبت هفته گرامی داشت شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر نمود.

۲۵ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *