پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
۰۲:۱۹:۳۳

معاون استاندار: رویکرد اعضا ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری پاندمیک کرونا قابل توجه است ولی متقاعد کننده نیست

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، جان نثاری در ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری پاندمیک کرونا گفت: با تبیین فرصت باقیمانده جهت اتمام طرح جامع شهدای سلامت در راستای بسیج عمومی برای واکسینه کردن جوامع هدف، از همگان خواست تا در فرصت باقی مانده نسبت به تحریک و ترغیب جا ماندگان از طرح واکسیناسیون عمومی بر ضد بیمار مهلک و منحوس کووید ۱۹ اهتمام مجدانه معمول نمایند و فضا را برای این رویکرد ممدوح تنویر و مهیا سازند.

وی در ادامه ضمن تاکید بر رعایت مصرانه شیوه نامه های بهداشتی و بروز سویه های جدید این بیماری ساری در ابعاد بین المللی، خاطرنشان ساخت: سلامتی عمومی جامعه قابل مصالحه نیست و صیانت از آن یک تکلیف مبرز و یک حق الناس است که هیچکس نمی تواند با تعلل و قصور آنرا به مخاطره بیاندازد.

ایشان گفت: اعضاء محترم شورای اداری استان، هرچه سریع تر با بررسی پرونده سلامت کارکنان زیر مجموعه، نسبت به تشجیع افراد جامانده از طرح واکسیناسیون عمومی به منظور تحقق این موضوع اقدام لازم را معمول نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: اگرچه میزان بارندگی‌ها از حد نرمال کمتر بود اما به نسبت سالهای گذشته بهتر بود.

۶ بهمن ۱۴۰۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: موضوع کودکان کار و خیابانی علاوه بر اینکه از لحاظ اجتماعی اهمیت بسیاری دارد  یک مساله حیثیتی برای کشور است.

۶ بهمن ۱۴۰۰

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: تعداد جوانان در ستاد ساماندهی امور جوانان بسیار کم است و بیشتر اعضای آن دستگاه‌های اجرایی هستند.

۶ بهمن ۱۴۰۰

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: هر گونه افزایش قیمت نان باید در کمیته کارشناسی بررسی تا مانع بروز نگرانی و تنش در جامعه شود.

۶ بهمن ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.