چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۰۵:۵۸:۳۱

معاون استاندار: ایجاد و استقرار قرارگاه آب با محوریت استانداری و با حضور همه دستگاه های ذی ربط

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان در مصاحبه رادیو اصفهان با دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان وی ضمن تبیین مجموعه اقدامات اتخاذ شده با اشاره به تشکیل قرارگاه آب از حضور حداکثری نخبگان، اساتید و صاحب نظران ذی صلاح در آن خبر داد و با اشاره به ضرورت های جاری، اولویت این قرارگاه را کاربست شفافیت در زمینه داده ها و آمارهای موجود در مصرف آب به خصوص در بخش های کشاورزی، صنعتی، شرب و … بیان نمود.

ایشان در ادامه به سرفصل های پیگیری شده زیر اشاراتی مبسوط نمود: اجرای برنامه های مصوب به منظور مشارکت پویای جوامع هدف (مصرف کنندگان آب شرب، کشاورزان و …) عنوان نمود.

وی افزود:  برگزاری جلسات منظم مابین نمایندگان عالی دولت در استان های حوضه آبریز زاینده رود، پیگیری ضابطه مند به منظور ایجاد انضباط برداشت در حوضه آبی زاینده رود از سراب تا پایاب،می باشد.

ایشان گفت پیگیری در راستای تعادل بخشی هوشمند در منابع و مصارف آب  و …از اولویت های این قرارگاه است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: بدلیل مشکلات زیست محیطی و کمبود منابع آب در استان، صنایع بخش کشاورزی به هیچ وجه حق بارگذاری جدیدی در حوضه زاینده‌رود نخواهند داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ضمن انتقاد از نیمه کاره ماندن چندین ساله مقبره شهدای گمنام چادگان، گفت: شهردار و مدیرعامل سازمان عمران زاینده‌رود فورا نسبت به تکمیل این طرح اقدام کنند چرا که نیمه تمام ماندن این پروژه به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی در این منطقه با حمایت دولت قادر به حضور و فعالیت هر چه بیشتر در عرصه اقتصاد دیجیتال خواهند بود.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان گفت: باید برای تدوین سند توسعه خدمات الکترونیک به شهروندان در این استان بر اساس اسناد بالادستی و با تبیین شرح وظایف دستگاه‌های مختلف تلاش بیشتری انجام شود.

۲۶ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *