پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
۰۲:۱۸:۰۶

استاندار اصفهان: صنعت بیمه کشور صنعتی کارآمد است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در دیدار محمد مهدی ناصحی معاون وزیر و رئیس بیمه سلامت کشوربا ایشان صنعت بیمه کشور را صنعتی کارآمد برشمرد و در خصوص بیمه سلامت باتبیین رویکرد مشروح نظام اداری و اجرایی در بسط این طرح ممدوح از حاضرین در زمینه تسریع در روند اجرای بیمه سلامت به ویژه در خصوص مناطق کم برخوردار و محروم ازجمله: روستاها و مناطق آسیب دیده از بحران خشکسالی و کشاورزان تاکید نمود.

وی در ادامه خواستار گسترش چتر پوشش صنعت بیمه به ویژه بیمه سلامت با رویکرد پدافند غیر عامل در ابعاد املی و منطقه ای گردید و بر ضرورت هم افزایی و تعامل سایر دستگاه های اداری و اجرایی استان در خصوص بسط بیمه مناطق محروم به ویژه جوامع هدف تاکید نمود.

ایشان گفت: تبلیغات آگاهی بخش در موضوع بیمه های همگانی و فواید آنها در حوزه عمومی اجتماع، بالاخص در موضوع محرومین کمرنگ است

معاون وزیر و رئیس بیمه سلامت کشور در این نشست با تبیین آمارهای احصا شده در صنعت بیمه با رویکرد آتی بیمه جامع سلامت، روند پیشرفت های در حال اجرا را برای حاضرین تشریح نمود.

وی در ادامه ضمن تقدیر از اهتمام مجدانه استاندار اصفهان و مسئولان دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات درمانی اصفهان و کاشان، بالاخص اطبا و اعضاء فرهیخته نظام پزشکی استان، روند جایگزینی نسخ الکترونیکی با نسخ کاغذی را بسیار درخور ارزیابی نمود و خواستار تلاش بیشتر عمومی به منظور توفق گسترده تر در اجرای این طرح ارزنده ملی گردید.

ناصحی در این نشست در خصوص توسعه طرح جامع بیمه رایگان سلامت ویژه مناطق محروم اعلام آمادگی کامل نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

استاندار اصفهان گفت: در صورت توافق کشاورزان شرق و غرب استان، در زمانبندی تخصیص آب، بشرط حفظ خط قرمز شرب، آب برای کشت کشاورزان باز می‌شود.

۶ بهمن ۱۴۰۰

استاندار اصفهان گفت: یکی از موثر ترین ارگان ها که در حوزه اقتصادی کارنامه موفقی در توسعه صادرات کشور داشته گمرک این استان است.

۶ بهمن ۱۴۰۰

استاندار اصفهان گفت: هفته فرهنگی اصفهان به پشتوانه و توانمندی اهالی فرهنگ و هنر این خطه در کشورهای خارجی برگزار می‌شود.

۶ بهمن ۱۴۰۰

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه بانک‌ها اجازه سخت‌گیری‌ فرا قانونی و بیش از حد برای ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی را ندارند، گفت: دستگاه قضایی با بانک‌های متخلف در این زمینه برخورد می‌کند.

۶ بهمن ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.