چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
۱۳:۳۳:۱۶

معاون استاندار: دستگاه های خدمت رسان در راستای رفع دغدغه مندی واحدهای تولیدی تلاش نمایند

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، کارگروه استانی تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست نقش  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان  و با حضور شهیرمدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان  و با سایر مسئولان دستگاه های خدمت رسان و مدیران بانک های عامل استان و مسئولان واحدهای تولیدی متقاضی و … برگزار گردید.

در این جلسه ۲۰ پرونده مورد تتبع، بحث و بررسی قرار گرفت و نتیجه نهایی پس از تصمیم سازی جمعی مسئولان فی المجلس به متقاضیان ارائه گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها که در مدت اخیر آغاز شده نیازمند اطلاع رسانی وسیع و اقناع همگانی است ومردم باید با تمام مزایای این طرح آشنا شوند و نکات مهم و اصلی آن برای همگان تبیین شود. 

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

معاون عمرانی استاندار گفت: مراکز نظامی و شهرداری اصفهان باید برنامه جامعی برای مساله دفع آب‌های سطحی در سپاهان شهر اصفهان اتخاذ و در یک برنامه جامع عملیاتی هرچه سریع تر این دغدغه را سامان بخشی نمایند.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

کمیسیون استانی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ریاست جان‌نثاری معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان و با حضور اعضا و مدعوین برگزار شد.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان: کاهش ۳ درصدی نرخ بیکاری در استان پرداخت بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی رونق تولید و تبصره ۱۸ در ۶ ماه گذشته به واحدهای نیمه تمام تولیدی پرداخت شده است.

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.