پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
۲۳:۲۱:۱۹

استاندار اصفهان: کارآمدی مدیران سرمایه اجتماعی حاکمیت است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی  روز پنجشنبه در جلسه معرفی سرپرست فرمانداری نجف آباد در سالن شهروند این شهرستان افزود: عملکرد شفاف، فساد ستیز، جهادی و بسیجی مدیران دولت برای اعتماد سازی و حفظ سرمایه اجتماعی کارساز و راهبردی است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه فساد ستیزی رویکرد دولت است و در بین مدیران ارشد هم‌ وجود دارد تصریح‌کرد: فساد ستیزی به معنای رصد وضعیت در مبارزه با فاسدان توام با  پاک دستی است.
وی شفافیت در عملکرد را از شاخصه های دولت سیزدهم برشمرد و گفت:  شفافیت در همه ابعاد عملکردی به جز مسائل امنیتی باید محقق شود.
مرتضوی همچنین نقش کارآمد رسانه‌ها را مهم خواند و اظهارداشت: خبرنگاران و مراکز خبری به رویدادهای خبری مدیران  و نهادهای دولتی بسنده نکنند و شرح وظایف سازمان‌ها را جهت آگاهی وتسریع در خدمت رسانی معرفی کنند.
استاندار اصفهان به انتصاب فرمانداران اشاره کرد و گفت: در انتخاب این افراد شاخصه‌های دولت مورد توجه است و فرمانداران در یک اردوی جهادی وارد شده اند و شبانه روز باید در خدمت مردم باشند.
وی با بیان اینکه نجف آباد در عرصه مجاهدت، علم و دین و تربیت شخصیت‌های بزرگ‌مثل سردار کاظمی پیشگام بوده است یادآورشد: نگاه دولت و وزارت کشور به این شهرستان به صورت ویژه است.
وی به نهم دی و شهادت سردار سلیمانی و قافله شهدا استان‌اشاره کرد و گفت: بصیرت مردم در حماسه ۹ دی سال ۸۸  جریان فتنه را زمین‌گیر کرد.
امام جمعه نجف آباد  نیز در این نشست به مجاهدت های مردم این شهرستان از اول انقلاب تاکنون اشاره کرد و اظهارداشت: مردم متدین، انقلابی و مجاهد این خطه در تمامی عرصه های انقلاب حاضر بوده اند و رسیدگی به نیازها را پیگیری کرده و مطالبه گر هستند.
حجت الاسلام حسناتی ادامه داد: نجف آباد از جمله شهرستان هایی است که در آن باید مدیران صادقانه و ملخصانه برای مردم کار کنند و از سیاسی بازی و مسائل حاشیه ای دور شوند.
در پایان این مراسم موسی مباشری به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه نجف آباد معرفی و از مجتبی راعی فرماندار پیشین این خطه قدردانی  شد.
معاون فرمانداری لنجان، شهردار مینادشت فلاورجان، معاون آموزش و پرورش لنجان از جمله سوابق مباشری است.
راعی از خرداد ۹۷ تاکنون فرماندار ویژه  نجف آباد و معاون استاندار اصفهان بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
استاندار اصفهان با صدور پيامي سالروز ولادت حضرت زينب(س) و روز پرستار را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

۵ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

۳ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با صدور پيامي هفته بسيج را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *