چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۰۴:۲۰:۱۸

معاون اقتصادی استاندار: اشتغالزایی اولویت بنیادین کمیته بررسی تسهیلات رونق تولید است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، در انتهای نشست، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، ضمن گرامیداشت قیام خونین ۱۹ دی مردم قم و نکوداشت یاد و خاطره شهدای عرفه از جمله شهید سردار حاج احمد کاظمی و همرزمان شهیدش، خاطرنشان ساخت: در این جلسه برای نخستین بار در استان ۱۳ طرح سرمایه ثابت با مبلغی افزون بر  ۳۱۰ میلیارد تومان، اشتغال آفرینی بالغ بر ۴۴۸ نفر شغل پایدار با اهتمام، معاضدت و همراهی بانک های عامل ملی، صادرات و ملت استان در قالب گسترش صنایع و خدمات (تولید لامپ های کم مصرف، تولیدکره، فرش ماشینی، مبلمان شهری و …) بحث، بررسی و تصمیم سازی لازم و نهایی اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: بدلیل مشکلات زیست محیطی و کمبود منابع آب در استان، صنایع بخش کشاورزی به هیچ وجه حق بارگذاری جدیدی در حوضه زاینده‌رود نخواهند داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ضمن انتقاد از نیمه کاره ماندن چندین ساله مقبره شهدای گمنام چادگان، گفت: شهردار و مدیرعامل سازمان عمران زاینده‌رود فورا نسبت به تکمیل این طرح اقدام کنند چرا که نیمه تمام ماندن این پروژه به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی در این منطقه با حمایت دولت قادر به حضور و فعالیت هر چه بیشتر در عرصه اقتصاد دیجیتال خواهند بود.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان گفت: باید برای تدوین سند توسعه خدمات الکترونیک به شهروندان در این استان بر اساس اسناد بالادستی و با تبیین شرح وظایف دستگاه‌های مختلف تلاش بیشتری انجام شود.

۲۶ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *