چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۰۵:۰۹:۳۵

معاون سیاسی استاندار:زنان و کیان خانواده موضوع اصلی جامعه است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، محمدرضا جانثاری روز سه‌شنبه در جلسه تحکیم بنیان خانواده و افزایش هم‌افزایی بین حوزه و دانشگاه در استانداری افزود: اگر این موضوع به‌درستی بررسی و مسائل جانبی آن شناسایی و رفع شود به راهکارهای خوبی برای بهبود وضعیت جامعه خواهیم رسید.
وی اظهار داشت: در این راستا پرداختن به تناقض‌های موجود درزمینهٔ حجاب، آداب و معاشرت و سبک زندگی نیازمند بررسی‌های جدی و ارائه راهکارهای مؤثر است؛ نباید در جامعه تا این حد تناقض در سطح بالا وجود داشته باشد و بر این اساس ضروری است که هر یک از بخش‌های خانواده به وظایف خود به‌درستی عمل کنند.
وی تأکید کرد:  این جلسات باید به سمت‌وسوی ارائه راهکارهای نو، واقعی، صریح و روشن پیش رود تا محور تصمیم‌گیری برای تصمیم سازان قرار گیرد.
جانثاری افزود: همچنین در موضوع خانواده و زنان لازم است تا پیوندی بین دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه و حوزه‌های علمیه برقرار و به رفع تناقض‌ها در جامعه منجر شود.
وی خاطرنشان کرد: استانداری به‌عنوان نماینده حاکمیت وظیفه ورود به تمام شئون زندگی مردم جامعه ازجمله زنان و بنیان خانواده را دارد تا بتواند به ابلاغ دستور العمل‌ها و پیگیری‌های لازم در این زمینه بپردازد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: بدلیل مشکلات زیست محیطی و کمبود منابع آب در استان، صنایع بخش کشاورزی به هیچ وجه حق بارگذاری جدیدی در حوضه زاینده‌رود نخواهند داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ضمن انتقاد از نیمه کاره ماندن چندین ساله مقبره شهدای گمنام چادگان، گفت: شهردار و مدیرعامل سازمان عمران زاینده‌رود فورا نسبت به تکمیل این طرح اقدام کنند چرا که نیمه تمام ماندن این پروژه به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی در این منطقه با حمایت دولت قادر به حضور و فعالیت هر چه بیشتر در عرصه اقتصاد دیجیتال خواهند بود.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان گفت: باید برای تدوین سند توسعه خدمات الکترونیک به شهروندان در این استان بر اساس اسناد بالادستی و با تبیین شرح وظایف دستگاه‌های مختلف تلاش بیشتری انجام شود.

۲۶ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *