چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۰۴:۱۴:۱۹

معاون استاندار: پژوهش، بنیاد اصلی ترقی و توسعه پایدار جوامع است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان در جلسه کار گروه پژوهش، با تبیین راهبردهای متعالی پژوهش و به ویژه تحقیقات جامع و ژرف در خصوص شاخص های مورد ارزیابی طرح های کارآمد و زیر بنایی به صورت مبسوط تبیین موضوع نمود و در ادامه تعدادی از طرح های پژوهشی واصل شده، توسط حاضرین مورد بحث، بررسی و تتبع قرار گرفت که پس از تایید نهایی طرح های برگزیده، مقرر شد، طرح های پژوهشی بنیادین با رویکرد مدیریت و مقابله هدفمند با کم آبی پس از بررسی تخصصی و کسب شاخص های ارزیابی علمی تخصصی به منظور طی مراحل مصوب به کارگروه آموزش و پژوهش استان ارائه و ارسال گردد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: بدلیل مشکلات زیست محیطی و کمبود منابع آب در استان، صنایع بخش کشاورزی به هیچ وجه حق بارگذاری جدیدی در حوضه زاینده‌رود نخواهند داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ضمن انتقاد از نیمه کاره ماندن چندین ساله مقبره شهدای گمنام چادگان، گفت: شهردار و مدیرعامل سازمان عمران زاینده‌رود فورا نسبت به تکمیل این طرح اقدام کنند چرا که نیمه تمام ماندن این پروژه به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی در این منطقه با حمایت دولت قادر به حضور و فعالیت هر چه بیشتر در عرصه اقتصاد دیجیتال خواهند بود.

۲۶ دی ۱۴۰۰

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان گفت: باید برای تدوین سند توسعه خدمات الکترونیک به شهروندان در این استان بر اساس اسناد بالادستی و با تبیین شرح وظایف دستگاه‌های مختلف تلاش بیشتری انجام شود.

۲۶ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *