پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
۲۳:۳۱:۴۰

استاندار اصفهان: بقاع امامزادگان (ع) ماوا و ملجای عاشقان ائمه اطهار (ع) و خاندان عصمت و طهارت است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان و هیات همراه از طرح جامع حرم مطهر آستان امامزاده واجب التعظیم «جعفر ابن موسی الکاظم (ع)» (شاهرضا) و زیارت مرقد شریف آن نواده پیامبر (ص) برادر حضرت امام رضا (ع) و مزار مطهر سردار اسلام شهید «حاج محمد ابراهیم همت» فرمانده خوش فکر و خاکسار لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) بازدید نمود.

دکتر مرتضوی، در این بازدید پس از آگاهی از روند بهسازی و نوسازی صحن و سرای امامزاده (ع)، مطابق با طرح جامع نوسازی و بهسازی فراگیر حرم مطهر «جعفر ابن موسی الکاظم (ع)» ، در گفتگو با تنی چند از زوار و حاضرین بر اهمیت توسعه پایدار مناطق زیارتی تصریح نمود.

وی در ادامه با تقدیر از مسئولان روند پیگیری و اجرای طرح جامع امامزاده (ع) بر ضرورت حمایت و هم افزایی مجدانه سایر مسئولان شهرستانی و استانی بر تحقق هرچه سریع تر این رویکرد اجتماعی، فرهنگی و عقیدتی تاکید موکد نمود.

دکتر مرتضوی با عنایت به دغدغه های مطرح شده نکاتی را به هیات همراه جهت پیگیری چابک و اجرایی شدن موضوعات مورد گلایه مردم متذکر گردید و افزود: با توجه به تجربه قبلی اینجانب و مشاهدات فعلی از شهرستان، شوربختانه، مشکلات ادیده ای احصا شد که هنوز با توجه به سپری شدن یک دهه در راستای رفع کامل این نقایص و دشواری ها اقدامی کارآمد و موثر صورت نپذیرفته است که امیدواریم، انشاالله با حضور نیروهای انقلابی و ولایی این موضوعات به گونه ای چالاک حل و رفع شود.

در ادامه جعفری فرماندار شهرستان با ارائه گزارشی از اقدامات و عملکردهای انجام پذیرفته در راستای گسترش صحن ها و رواق های حرم و ایجاد راهبردهایی آینده نگرایانه به منظور توسعه درآمد پایدار برای آن مکان زیارتی، سیاحتی، فرهنگی، خدماتی و ضرورت ایجاد بستر مناسب برای جذب گردشگران زیارتی و احیا بافت متناسب تبیین موضوع نمود.

َ

برچسب ها :
مطالب مشابه
استاندار اصفهان با صدور پيامي سالروز ولادت حضرت زينب(س) و روز پرستار را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

۵ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

۳ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با صدور پيامي هفته بسيج را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *