یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
۰۸:۲۳:۲۳

استاندار اصفهان: احساس رضایتمندی مردم شهرستان می تواند بهترین دستاورد سفرهای به شهرستانها باشد

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، دکتر سیر رضا مرتضوی، استاندار اصفهان در نشست شورای اداری مشترک استان اصفهان و شهرستان شهرضا با تاکید بر اینکه چنین نشست هایی باید منجر به تصمیم گیری برای مسائل حل نشده، شود گفت: با هم افزایی و همراهی همه دستگاهها باید مشکلات مردم مرتفع شود تا در نهایت مردم از چنین سفرهایی احساس رضایت کرده و احساس کنند که از گرفتاری هایشان کاسته شده است.
استاندار اصفهان هدف از برپایی شورای اداری مشترک را در سفرهای یک روزه حل مشکل مردم شهرستان عنوان کرد و گفت: باید با هم افزایی و احساس مسئولیت مسائل و مشکلات مردم حل و فصل شود و خروجی چنین جلساتی باید مصوبات اجرایی باشد.
استاندار اصفهان گفت: رعایت رویکرد خدمت رسانی از سمت ضعف‌های جامعه به سمت افراد برخوردار تأکید کرد و گفت: بیشترین خدمات باید از سمت قشر محروم و ضعیف جامعه آغاز و به سمت افراد برخوردار گسترش یابد چرا که معمولاً برخی افراد برخوردار برای مطالبه حقوق خود مراجعه می‌کنند و اقشار ضعیف با بی اطلاعی از آن هم ضعیف عمل می کند

نماینده عالی دولت در استان اصفهان جهت گیری خدمت‌رسانی از سمت ضعفا و افراد کم برخوردار به سمت سایر اقشار را رویکرد سفرهای شهرستانی خود دانست و اضافه کرد: در شهرستانها به مسائل باید با دید اقتصادی نگاه کنیم و پروژه ای که هزینه و فایده متناسب با وضعیت امروز ندارد را مطرح نکنیم و انتظارات بیهوده را در مردم بالا نبریم.

بالاترین مقام دولت در استان با تاکید بر این‌که شهرستانها باید با برنامه مفصل‌تر، دقیق تر و کارآمد به سمت جلو حرکت کنند افزود: هدیه همه مدیران استان برای مردم شهرستان رضایتمندی آنان و درک و همدلی با مردم شهرستان ها به صورت رودررو و از نزدیک است که می‌تواند سبب آرامش و اعتماد بیشتر مردم شود.
وی با بیان اینکه تبعیض، آثار بدی در ذهن مردم به جا می گذارند اظهار داشت: برقراری ارتباط نزدیک با مردم شهرستان ها و توجه به نظرات و مشکلات آنها زمینه رشد و ارتقای شاخص‌های رضایتمندی در آنها افزایش می‌دهد.
در این نشست مسئولان و مردم شهرستان شهرضا با بیان مشکلات و موانع پیش روی مردم شهرستان، معیشت، آسفالت معابر عمومی، ضعف در موضوعات بهداشتی، کیفیت نامناسب و میزان ناکافی آب شرب، فقر و تورم، خانه بهداشت روستا، کمبود امکانات رفاهی و خدماتی را از جمله مهم‌ترین مشکلات مردم این منطقه عنوان کردند و خواستار همکاری و همراهی استاندار اصفهان و مدیران کل برای رفع موانع و مشکلات شدند.
بازدید از منطقه کم برخوردار خمینی آباد، دیدارهای مردمی و ارائه میزهای خدمت در فرمانداری شهرضا، برگزاری جلسه شورای اداری و دیدار با خانواده‌های شهدا از دبگر برنامه‌های پایانی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان شهرضا بود.

استاندار اصفهان به همراه جمعی از مدیران کل استانداری و دستگاه های اجرایی استان در سفری یک روزه برای بررسی مسائل و مشکلات شهرستان شهرضا به این خطه سفر کرد و از نزدیک با مسائل و مشکلات مردم آن شهرستان آشنا شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در پایان سفر شهرستانی به لنجان از مجتمع فولاد سبا بازدید کرد.

دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در پایان سفر شهرستانی به لنجان از مجتمع فولاد سبا بازدید کرد.

۱۲ خرداد ۱۴۰۲
نشست مشترک شورای اداری استان و شهرستان لنجان

نشست مشترک شورای اداری استان و شهرستان لنجان

۱۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =