چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
۰۴:۲۱:۴۰

استاندار اصفهان: فعالیت اجرایی قرارگاه فرهنگی شهرضا آغاز می‌شود

image_pdfimage_print

به گزارش  اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، سیدرضا مرتضوی عصر امروز در دیدار با نخبگان فرهنگی و اجتماعی شهر‌ستان شهرضا اظهارداشت: شهرستانی با مختصات ویژه‌ای هنر فرهنگ و علم است و جریان‌های سیاسی در آن ریشه دارد و ویژگی خاص اقتصاد در سال‌های اخیر شهرستان شهرضا به ویژگی‌های آن اضافه شده است.
وی با بیان اینکه در استقرار واحد‌های صنعتی توجه ویژه ای شود، افزود: باید از این ظرفیت برای تقویت هویت این شهرستان استفاده کرد.
استاندار اصفهان با بیان اینکه دولت سیزدهم در شرایط خیلی خاص آغاز به کار کرد، گفت: مطالبه گری بچه های انقلاب خیلی خوب است، به دنبال آن هستیم که هم دنیا و هم آخرت مردم آباد شود‌
استاندار اصفهان با تأکید بر اینکه مطالبات باید  هدفمند باشد، بیان کرد: شرایط امروز خاص است و باید مواظب باشیم و صبر کنیم و فضای جامعه را برای کار آماده کرد.
وی با بیان اینکه باید جبهه انقلاب باید به کمک فرماندار شهرضا بیاید، بیان کرد: دولت سیزدهم با عنوان دولت مردمی سر کار آمد باید شئونات این دولت را برای مردم تعریف کرد.
مرتضوی با بیان اینکه مردم حاکمیت را می‌بینند و باید این حاکمیت و مردمی بودن توسط بچه‌های جبهه انقلاب برای مردم تعریف شود، خاطرنشان کرد: دولت، دولت فسادستیز است اگر پنجره‌هایی از ورود فساد و تبعیض می بینیم آنها را بیان کنیم.
وی با بیان اینکه با زبان کارشناسی باید مشکلات بیان شود، تصریح کرد: ۱۶ آسیب اجتماعی مد نظر داریم و پباید برای هر یک از این آسیب انقلابی‌ها یک کارگروه تشکیل دهند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه برای قوام دادن فضیلت‌ها باید کارگروه‌های آسیب‌های  اجتماعی تشکیل شود، گفت: دولت مردمی سیزدهم رویکرد کارکردش باید از ضعفا به سمت اغنیا باشد، ضعفا در بسیاری از موارد از حداقل‌های حقوق خود خبر ندارند.
وی با بیان اینکه آنچه که در پایان خدمت‌رسانی جبهه انقلاب نوشته می شود پای جریان نوشته می‌شود، افزود: فرماندار نباید درگیر جریان‌ها و جبهه بندی های سیاسی شود اما به بچه‌های انقلاب برای کار کردن میدان دهد.
مرتضوی با تاکید بر اینکه در انتصابات باید شایسته سالاری شود، گفت: تشکیل قرارگاه فرهنگی در شورای فرهنگ عمومی شهرضا تصویب شده است.
وی با بیان اینکه در بحث حاشیه نشینی باید تمرکز جدی کرد، بیان کرد: باید امید را به دل مردم این مناطق بازگرداند و اگر اقدامی برای آنها انجام شده بازگو شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

استاندار اصفهان گفت: می بایست در یک برنامه ریزی منسجم و هدفمند توسط دستگاه های ذی ربط نسبت به تهیه، تنظیم و تدوین محتواهای آموزشی سطح بندی شده در راستای آگاهی بخشی عمومی در حوزه مبارزه با مواد مخدر اقدام شود.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ۲۹ دی روز هوای پاک را گرامی داشت.

۲۸ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان به مناسبت سالروز وفات حضرت‌ام‌البنین(سلام‌الله علیها) و روز تکریم مادران و همسران شهداء پیامی را صادر کرد.

۲۵ دی ۱۴۰۰

استاندار اصفهان و رئیس شورای آموزش وپرورش استان به مناسبت هفته گرامی داشت شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر نمود.

۲۵ دی ۱۴۰۰
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *