چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
۱۳:۲۴:۵۳

معاون اقتصادی استاندار: گامهای استوار و موثر استانداری اصفهان برای رفع موانع اقتصادی منطقه شاهین شهر و میمه

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر نقش با اشاره به اینکه در این جلسه درخصوص ۱۴ موضوع بحث و تبادل نظر شد گفت:  در حوزه‌های محیط زیست، موضوعات بانکی و موضوعات شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، آب منطقه ای، آب و فاضلاب، شرکت برق مطرح شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان یکی دیگر از مصوبات  را پیگیری ایجاد شعبه بانکی در ناحیه صنعتی کمشچه دانست و افزود: در این جلسه مصوب شد پیگیری های لازم جهت ایجاد شعبه برای ارائه خدمات بانکی در این منطقه انجام شود.

وی تصریح کرد: همچنین موانعی که برای فعال سازی ناحیه صنعتی خصوصی گلستان و ناحیه صنعتی خصوصی زرکان واقع در حسن رباط شهرستان میمه مورد بررسی قرار گرفت و کمک شد تا بتوانند تمهیدات لازم را برای راه اندازی این شهرک انجام دهند و مقرر شد دستگاه ها و نهادها از این شهرک حمایت هایی را انجام دهند.

دکتر نقش ادامه داد: بهینه سازی شهرک های صنعتی مورچه خورت و ناحیه صنعتی کمشچه نیز مورد بررسی قرار گرفت و جدول گذاری، نصب تابلوهای علامت تجاری، آسفالت این شهرک به تصویب رسید و مقرر شد با قید فوریت توسط شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان انجام شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها که در مدت اخیر آغاز شده نیازمند اطلاع رسانی وسیع و اقناع همگانی است ومردم باید با تمام مزایای این طرح آشنا شوند و نکات مهم و اصلی آن برای همگان تبیین شود. 

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

معاون عمرانی استاندار گفت: مراکز نظامی و شهرداری اصفهان باید برنامه جامعی برای مساله دفع آب‌های سطحی در سپاهان شهر اصفهان اتخاذ و در یک برنامه جامع عملیاتی هرچه سریع تر این دغدغه را سامان بخشی نمایند.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

کمیسیون استانی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ریاست جان‌نثاری معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان و با حضور اعضا و مدعوین برگزار شد.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان: کاهش ۳ درصدی نرخ بیکاری در استان پرداخت بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی رونق تولید و تبصره ۱۸ در ۶ ماه گذشته به واحدهای نیمه تمام تولیدی پرداخت شده است.

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.