سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۳:۳۷:۱۵

وحدت کلمه، رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، در دیدار روحانیان ادیان توحیدی با دکتر مرتضوی  استاندار اصفهان اسقف اعظم ارامنه اصفهان و جنوب ایران ضمن تبریک ایام شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: ما به عنوان برادران یکدیگر در این ایام شادی و پیروزی دور هم جمع شده ایم و شهروند و اعضاء خانواده ای بزرگ و ملتی کهن به نام ایران هستیم.

سیپان کاشچیان، آرزو کرد: بشارت و پیام صلحی که انقلاب اسلامی ایران برای تمامی جهان به ارمغان آورده است، بر مدیریت کلان جهان حکم فرما شود.

حاخام صدیق پور، در این دیدار اظهار داشت: این آیه زبور داوود است که خداوند به کسانی که در راه حقیقت پا می گذارند، نزدیک است و این پایه و اساس انقلاب اسلامی ایران شد. با ورود امام خمینی (ره) به کشور انقلابی ژرف در همه مذاهب و مردم اتفاق افتاد. با پیروزی انقلاب اسلامی گرایش به سمت خدا بیشتر شد و این نهضت چراغ راه هدایت جوانان گردید. وی، با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران، انقلابی خدایی بود و هر دینی که پایه و اساس آن خدا و حقیقت باشد پیروز است، خاطرنشان ساخت: اینجا همه قومیت‌ها زیر لوای اسلام و انقلاب اسلامی زندگی می کنند و این افتخار برای ما است که امام خمینی (ره) چنین دیدگاهی نسبت به  ادیان توحیدی داشتند.

موبد بهزاد نیک دین، نماینده مذهبی جامعه زرتشتیان در اصفهان نیز در این دیدار با بیان اینکه آرزوی برپایی حکومت عدل علی (ع) را در جهان داریم. به روح پرفتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) درود فرستاد و بیان نمود: سرزمین ایران به این انقلاب و تحول بنیادین نیاز داشت و امام خمینی (ره) با روح بلند و نفس قدسی خود آنرا محقق ساخت. وی، اظهار داشت: آرزو می کنم این تحول در مسیر خود به فرجام نیک برسد و برای همه مردم ایران آرزوی تندرستی روزافزون، پویایی اندیشه و نیک فرجامی پایا نمود.

گفتنی است، روحانیون و نمایندگان مذهبی ادیان توحیدی ساکن در استان اصفهان همزمان با ایام فرخنده دهه مبارک فجر و چهل و سومین طلیعه آزادی، با دکتر مرتضوی، استاندار اصفهان، در استانداری اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 7 =