سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۳:۱۱:۳۱

هیچ فعلی به اندازه بخشش و دستگیری از نیازمندان در تعالی به سمت قرب الهی موثر و نافع نیست

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان،در دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) و هیات همراه با دکتر مرتضوی استاندار اصفهان گزارش مجموعه اقدامات و فعالیت های کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در سالجاری تبیین، تحلیل و بررسی گردید و در ادامه، تمهیدات و راهکارهای جامع اتخاذ شده به منظور توانمندسازی موثر مددجویان تحت پوشش این نهاد انقلابی مورد بحث، بررسی و تشریک مساعی قرار گرفت.

دکتر مرتضوی، در این نشست، ضمن تبریک سالروز مبعث نبی مکرم اسلام (ص) و اعیاد شعبانیه، خواستار اعلام کتبی مطالبات کمیته امداد امام خمینی (ره) استان و الصاق درخواست آنها به ارگان های ذی‌ربط به منظور پیگیری قانونی و تحقق موثر درخواست های آنان گردید و تاکید کرد: اگر نیاز به تشکیل کمیته، یا کمیسیون و یا کارگروهی و … در استان باشد به صورت ویژه برای رفع موانع و حمایت های موثر آن آماده و کوشا هستیم.

وی، در ادامه با اشاره به اینکه هرگز نمی بایست از هیچگونه نقش آفرینی و کمک به کمیته امداد امام خمینی (ره) در جهت ارتقا کمی و کیفی زندگی محرومین و نیازمندان مضایقه شود، تصریح کرد: توجه دقیق و آینده نگرایانه به محرومین از اهداف اصلی و محوری دولت مردمی سیزدهم است.

استاندار اصفهان، در ادامه با اشاره به اینکه اگر نیاز به جذب منابعی از  دستگاه، یا نهاد و یا سازمان های ملی به منظور حمایت کارآمد و توانمندساز از جامعه تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) باشد، آماده تعقیب و پیگیری لازم و جامع هستیم، ادامه داد: در عرصه اشتغالزایی پایا و پویای جامعه هدف، و به ویژه در موضوع تهیه مسکن محرومین با مشارکت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حال مذاکره و رایزنی و اتخاذ تمهیدات اثربخش هستیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − سه =