یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
۰۸:۵۴:۰۶

استاندار اصفهان: خلق ظرفیت‌های جدید در امور خیریه و کمک به مددجویان از اولویت های راهبردی است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی در آیین اهدای ۱۳۰۰ سری جهیزیه و ۱۰۰۰ دستگاه تبلت به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به ظرفیت‌های سامانه امداد هوشمند (سها)‌ اشاره و افزود: این سامانه توانمندسازی مددجویان را همراه با حفظ کرامت آنان مورد توجه قرار داده و از این جهت حرکتی بسیار ارزشمند و تاثیرگذار است.

ایشان در ادامه افزود:  تعلق خاطر و باور مردم به ایام شعبانیه را یکی از عوامل رقم زدن جلوه های ایثار و گذشت مردم عنوان و خاطر نشان ساخت: استان اصفهان همیشه در همه عرصه ها ازجمله در مولفه های متعالی ایثار، شهادت، مددکاری، دستگیری و فداکاری در اوج بوده و چنین اموری از  شاخص های اصیل رفتاری مردم استان شهیدپرور و سختکوش اصفهان است.

وی گفت: فعالیت و تلاش در مجموعه های خیریه ها را مصداق مبرز شاخص مسئولیت اجتماعی و اعتماد اجتماعی برشمرد و اقدام در امور خیر را یکی از افضل ترین امور تبیین و افزود: مشارکت فعالانه در این حیطه خیرخواهانه توفیق ویژه می‌خواهد.

نماینده عالی قوه مجریه در استان، همچنین بر هم افزایی و همکاری سازنده نهادها در یاری رساندن به نیازمندان تأکید نمود و بیان کرد: بی گمان با تشکیل و فعالیت قرارگاه محرومیت زدایی شاهد اتفاقات فرخنده ای خواهیم شد.

رئیس شورای اداری استان، بر خلق ظرفیت‌های جدیدی در امور خیریه و کمک به مددجویان سفارش و خاطرنشان ساخت: بی گمان، ساماندهی به فعالیت‌های خیرخواهانه از اهمیت خاص و شایانی برخوردار است و هر چقدر، بازه کمک‌های خیرخواهانه گسترده تر و انسجام بیشتر شود و از سوی دیگر از موازی کاری ممانعت گردد، نتیجه کارآمدتر و قابل قبول‌تری در راستای تحقق عدالت اجتماعی عملیاتی می شود.

در این آیین استاندار، از تنی چند از خیران نیکوکار کمیته امداد امام خمینی (ره) با اهدا لوح و هدایایی تجلیل و قدردانی کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =