سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
۱۹:۰۷:۲۳

استاندار اصفهان: گروه‌های جهادی با حضور فعالانه و پویای خود اجازه ندادند کار ایثارگرایانه و مجاهدانه در جامعه رنگ ببازد

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، دیدار جمعی از فعالان گروه های جهادی استان اصفهان با دکتر مرتضوی استاندار اصفهان برگزار شد.

استاندار در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: گروه‌های جهادی فرصتی برای خدمت‌رسانی موثر، صادقانه و خالصانه به مردم هستند و لازم است با تعریف ظرفیت ‌های جدید برای تقویت این مجموعه های ایثارگرایانه مجاهدانه تلاش نمایند.

وی در ادامه گفت: هر کجا به سمت این نگاه ایثارگرایانه حرکت کرده‌ایم، پرچم افتخار جمهوری اسلامی بالا بوده و هر کجا فاصله گرفتیم عملکردمان ضعیف و محدود شده است.

ایشان، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص تقویت فعالیت‌های جهادی، خاطر نشان کرد: تجربه ۴۳ ساله انقلاب اسلامی ایران این رویکرد مجاهدانه و خالصانه را تقویت کرده است و امروز با توجه به منویات حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، تقویت این جبهه برای مدیران و مسئولان یک الزام و تکلیف است.

نماینده عالی قوه مجریه در استان اصفهان، با اشاره به موفقیت گروه‌های جهادی در سایر امور خاطر نشان کرد: پیشبرد این امور ناشی از نگاه خالصانه است زیرا وقتی نگاه جهادی، صادقانه و خالصانه حاکم شود، خدا نیز همراه چنین تفکری خواهد بود و از امدادهای غیبیش همگان را مشمول می فرماید.

دکتر مرتضوی، با بیان اینکه متاسفانه گاهی در برخی بخش‌ها نگاه جهادی حاکم نبوده است، افزود:اگر نگاه جهادی اول انقلاب در بین برخی مدیران کم‌رنگ نمی‌شد، سرمایه اجتماعی نظام بیش از این می بود‌.

رئیس شورای اداری استان اصفهان، با بیان اینکه قرارگاه پشتیبانی گروه‌های جهادی بعد از ۱۰ سال در اصفهان تشکیل شد، اظهار کرد: این قرارگاه تلاش می‌کند ظرفیت‌های پشتیبانی را به حمایت گروه‌های جهادی بیاورد تا انتظار رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) از تجلی خدمات فراهم شود.

سردار سرتیپ دوم پاسدار علی مقواساز جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، نیز در این نشست با ارائه گزارشی جامع از وضعیت گروه های جهادی استان، خبر از ثبت ۲ هزار و ۴۰۰ گروه جهادی در اطلس جهادی استان اصفهان داد و افزود: باید تلاش کنیم همه جوانان طعم خدمت به مردم را بچشند و بستر حضور همه جوانان در گروه‌های جهادی فراهم شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
استاندار اصفهان با صدور پيامي سالروز ولادت حضرت زينب(س) و روز پرستار را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

۵ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

۳ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با صدور پيامي هفته بسيج را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *