پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
۲۳:۵۰:۲۱

پیام تبریک استاندار اصفهان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان با صدور پیامی و لادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را تبریک گفت.

متن پیام استاندار اصفهان به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

نَحْنُ نَقُصُّ عَلَیْکَ نَبَأَهُمْ بِالْحَقِّ إِنَّهُمْ فِتْیَهٌ آمَنُوا بِرَبِّهِمْ وَزِدْنَاهُمْ هُدًى (آیه شریفه ۱۳، سوره مبارکه کهف)

   جوانی بهار زندگی و از عطایای بی بدیل و بغایت ارزشمند حضرت احدیت است. جوان از با ارزش ‌ترین و نافع ترین سرمایه‌های اجتماعی مولفه های ممتاز شور و امید اجتماعی جوامع انسانی است. با حضور جوانان متعهد، مخلص، خردمند و اخلاق مدار می توان سرآمد همه جوامع بشری گردید. جوانان جمعیتی گرانمایه و کارآمد هستند که با بهره مندی از ظرفیت های بالقوه و بالفعل خود در کاربستی مبتنی بر خرد و تدبر می توانند موفقیت های ملی و بین المللی را در راستای نیل به توسعه و پیشرفت پایدار محقق و عملیاتی نمایند. در دولت مردمی سیزدهم جوانان از جایگاه شاخصی برخوردار هستند و سعی بر آن است با نگاه جامع به حضور جوانان در ارکان دستگاه های اداری و اجرایی در راستای تحقق آرمان های مقدس رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، بر مبنای گام دوم انقلاب اسلامی به عنوان کشوری مقتدر و مستعد با بهره‌مندی فاضلانه و حکیمانه از توانایی ها و استطاعت وحید جوانان نخبه، سلامت و پویا در مسیر رشد و بالندگی در سایر عرصه‌های علمی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی همچون ستاره ای  فروزان در پیروی از رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پرچم استقلال و آزادی و توسعه میهن عزیزمان پرصلابت تر از قبل در اهتزار پایدار باشد.

نامگذاری سالروز ولادت جوان حماسه آفرین صحرای کربلا، اسوه شهامت، ولایتمداری، تعهد و مردانگی حضرت علی اکبر (ع) به عنوان روز جوان، انتخابی بی نهایت ارزنده، الهام بخش و حرکتی تاریخی در جهت الگوبخشی به جوان آگاه، متدین و متعهد است.

اینجانب نیز ضمن تبریک این میلاد خجسته و این روز میمون به جوانان پرشور و متعهد کشور عزیز ایران به ویژه به جوانان استان شهید پرور و فرهنگ دوست اصفهان و آرزوی توفیقات روزافزون برای همگان، امیدوارم حضور سازنده و مشارکت پاینده این قشر در تمام میادین و صحنه های داخلی و خارجی زمینه ساز عزت، تعالی و افتخار آفرینی روزافزون برای ایران سربلند باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
استاندار اصفهان با صدور پيامي سالروز ولادت حضرت زينب(س) و روز پرستار را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

۵ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

۳ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با صدور پيامي هفته بسيج را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *