یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
۰۸:۳۰:۴۳

استاندار اصفهان: قرارداد ارفاقی بانک ها در استان اصفهان محقق شد

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خبر از انعقاد نخستین قرارداد ارفاقی بین بانکی در حمایت از واحدهای اقتصادی در استان اصفهان با محوریت حمایت از چرخه تولید پایدار داد و افزود: در طول تاریخ بانکداری کشور چنین همکاری و پشتیبانی بانکی موضوعی بی سابقه بوده که به اهتمام و حمایت مسئولان ملی و استانی محقق گردیده است.

وی، تصریح کرد: برای نخستین بار در استان اصفهان بانک ها به منظور احیا و ادامه فعالیت یک واحد اقتصادی با قرارداد ارفاقی به کمک و حمایت واحدهای اقتصادی آمده اند و این رویکرد ممدوح می تواند موجب ایجاد اتفاقات خیر کثیری در سایر نقاط کشور شود.

دکتر مرتضوی، نگاه کارشناسانه به حوزه کسب و کار در سطح عالی استان و رسیدگی و پیگیری مشکلات واحد‌های اقتصادی در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: باز کردن گره های مجموعه فعالان اقتصادی استان و هموار شدن مسیر حرکت آنها به سمت توسعه و پیشرفت مبین تعامل قابل توجه و چشمگیری در این حوزه است.

وی، با اشاره برگزاری مستمر و منظم شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در ۶ ماه گذشته خاطر نشان کرد: اصفهان در کشور رتبه نخست برگزاری منظم و مستمر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی را عنوان‌دار است و در این شورا ۸۸ مصوبه نهایی شده که ۱۶ مصوبه آن به کارگروه ملی شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی واصل گردیده تا در روندی فراگیر و قانونی در سطح کشور پیگیری و اجرایی شود.

نماینده عالی قوه مجریه در استان، تصریح کرد: تصویب ۷۲ مصوبه برای واحدهای اقتصادی استان اصفهان گواهی سترگ بر مشارکت خوب و تعامل فعال بخش خصوصی و حاکمیت است.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − چهار =