پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
۲۳:۱۹:۴۹

استاندار اصفهان: استان اصفهان کانون تلاقی خطوط ترانزیتی شمال/جنوب و شرق/غرب کشور، می باشد

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، دکتر مرتضوی استاندار اصفهان در بازدید سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور از اصفهان اظهار داشت: اصفهان به دلیل قرار گرفتن در مرکز راه‌ های مواصلاتی کشور، حجم تردد قابل توجهی دارد. دارا بودن افزون بر ۲۲ هزار اثر تاریخی، گردشگری و طبیعی در این استان برای جذب گردشگران ملی و بین المللی موضوعی در خور توجه است.

وی، افزود: با توجه به وضعیت پاندمی کرونا، ستاد استانی خدمات سفرهای نوروزی از ابتدای بهمن‌ماه در یک مدیریت جامع و مجاهدانه با بهره مندی از ظرفیت همه دستگاه های عضو ازجمله مجموعه سختکوش ناجا و عوامل امدادی اقدام به اجرای برنامه های مصوب نمود که تاکنون خدمات خوبی در هم‌افزایی سایر دستگاه ها، سازمان ها و نهادهای ذی ربط محقق و ارائه شده و نتیجه آن در بازخورد های اخذ شده از میهمانان نوروزی مبرز و هویدا است.

نماینده عالی قوه مجریه در استان، خاطرنشان کرد: آمارها نشان می دهد بالغ بر ۱ میلیون اقامت در استان انجام شده و افزون بر ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از ابنیه و اماکن تاریخی استان بازدید کرده‌اند که به ترتیب عالی‌قاپو، چهل‌ستون و باغ فین کاشان در صدر این بازدیدهای نوروزی هستند.

استاندار اصفهان، اظهار داشت: با توجه به حجم زیاد ترددها عملکرد قابل تقدیر و زیبنده پلیس استان منجر به ایجاد امنیت و کاهش قابل توجه تلفات شده است. البته متاسفانه در بخش تأمین امکانات مورد نیاز ناجا در استان ضعف های زیادی محرز است و تاثیرات آن بر کارکنان فهیم این نیروی ارزشی مبرهن و مشهود است. استان اصفهان نیازمند افزایش نیروی پلیس و تجهیزات به روز و کارآمد است.

وی، تاکید کرد: کمبود مبرز تجهیزات، افزایش راهبردی نیرو و سامان بخشی و رفع نقاط حادثه‌خیز از مهم‌ترین چالش‌های استان است که می باید در یک همگرایی و هم افزایی کارآمد به منظور رفع جامع آنها تمهیدات شایسته اتخاذ و اقدامات لازم محقق شود.

سردار اشتری نیز ، ضمن تبریک حلول سال نو، بر ضرورت اهتمام همه دستگاه های مسئول و ذی‌ربط در راستای گسترش چتر امنیت، آسایش و آرامش همگانی در حوزه انتظامی تصریح موکد نمود.

وی، با تبیین برنامه های اتخاذ شده در سال ۱۴۰۱ ناجا، از اتخاذ تمهیدات لازم در استان به منظور رفع حداکثری مشکلات و سامان بخشی به دغدغه های جاری، تاکید کرد و در پایان با تقدیر از همه عوامل استانی به ویژه اعضا ستاد سفرهای نوروزی و مدیریت مصمم، جهادی و کارآمد دکتر مرتضوی قدردانی کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
استاندار اصفهان با صدور پيامي سالروز ولادت حضرت زينب(س) و روز پرستار را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

۵ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

۳ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با صدور پيامي هفته بسيج را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *