1

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار: هیچگونه تبعیضی میان نیروهای شاغل قابل پذیرش نیست

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، خضری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان در مجمع بهاره فرمانداران استان اصفهان با تبریک حلول سال نو، به اهمیت سرمایه انسانی سازمان در پیشبرد اهداف آن اشاره کرد و اظهار داشت: درخصوص ساماندهی منابع انسانی نیازمند تدبیر، آینده نگری، امکان سنجی و توجه ویژه به تخصص و تعهد هستیم.

خضری، با تاکید بر پرهیز از تبعیض و ضرورت نگاه عادلانه به نیروی انسانی در دستگاه های اداری، خاطر نشان کرد: از نظر کیفی در حوزه نیروی انسانی نیازمند اتخاذ تدابیر ویژه و راهبردی هستیم و ملزم هستیم با آموزش های کاربردی، ارتقاء سطح کیفی نیروهای انسانی با رویکرد متعالی جانشین پروری و امیدآفرینی را رقم بزنیم. بی گمان با اتخاذ این فرایند، در جذب موفق و کارآمد نیروهای نخبه و متخصص به منظور تحقق کارآمد ماموریت های سازمانی نیز موفق عمل می نماییم.

وی، با اشاره به اهمیت تامین معیشت قانونی کارکنان، پیگیری در به ثمر رساندن امور تمشیت حیاتی از جمله توسعه بخش تعاونی با رویکردهای مصرف، مسکن، بیمه های تکمیلی و … را برای پرسنل تحت امر تصریح نمود و خاطر نشان کرد: این برنامه ها می باید به صورت قاطع و مستمر در دستور کار فرمانداری‌های تابعه نیز قرار گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان، در ادامه تصریح کرد: شورای اداری می باید با شناسایی و تدوین راهبردهای کارشناسانه به جلسه‌ای چابک، منطقه محور و موضوع محور برای تصمیم گیری های آینده نگرایانه و ساختارمند در شهرستان ها مبدل شود و از ظرفیت کمیته برنامه ریزی شهرستان ها در جهت توسعه، عمران و آبادانی شهرستان استفاده جامع محقق شود.

وی، در پایان با برجسته نمودن موضوع اقامه فریضه واجب نماز به صورت جماعت و اول وقت در تمام دستگاه های اداری و اجرایی تصریح نمود و خواستار اهتمام مجدانه فرمانداران در شورای اقامه نماز شهرستان ها جهت فرهنگ سازی این امر مستحسن و الزام آور شدن مصوبات آن شورا گردید.