سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۳:۳۱:۲۶

استاندار اصفهان: حبل‌الله ما، خدمت به مردم است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، دکتر مرتضوی استاندار‌‌‌‌ اصفهان در گردهمایی بهاره فرمانداران استان، ضمن تبریک حلول سال نو، تصریح کرد: می باید مشکلات شهرستان ها شناسایی، احصا و به روش های مدون بررسی شود.

ایشان گفت: شما فرمانداران مکلف هستید در محدودیت های شرایط کنونی مرد میدان جهادی باشید و مجاهدانه به سمت توسعه پایدار و رضایتمندی فراگیر مردمی حرکت و اقدام نمایید.

وی افزود: مردم از شما انتظار دارند در کف جامعه همراه و همگام با ایشان باشید و آنان را مورد حمایت قرار دهید.

دکتر مرتضوی، با بیان اینکه فرمانداران نماینده حاکمیت هستند، نه نماینده دولت، خاطر نشان کرد: مجموعه نهادها و دستگاه‌های استانی در دولت سیزدهم باید ماموریت‌های انقلابی را مجاهدانه، مجدانه و متعهدانه انجام دهند تا مردم تحول و تغییر را احساس و مشاهده کنند.

مقام عالی دولت در استان اصفهان، بر ضرورت رویکرد منطقه ای اداره کردن کشور و مردمی کردن حکمرانی و مشارکت دادن مردم در فعالیت ها و پشتیبانی و حمایت از آنها و استفاده از ظرفیت های بی بدیل مردمی تصریح موکد نمود و ابراز داشت: حاکمیت نباید متولی صرف همه امور در کشور باشد و باید از ظرفیت خیران، گروه های جهادی، مردم، جوانان انقلابی و متعهد، نخبگان متخصص و مدبر و … در پیشبرد امور کشور استفاده موثر نماید.

وی، موکدا یادآور شد: فرمانداران باید طبق اصول و ضوابط نقش حاکمیتی خود را بدرستی و با دقت انجام دهند و انتخاب مدیران در شهرستان ها با مدیریت فرمانداران انجام شود.

ایشان گفت: فرمانداران مکلف هستند با پرکاری، اصرار، اقناع و همراهی، هم افزایی و اتحاد دستگاه ها و نهادها فعالیت ها را حول محور ایمان و عمل تعریف و محقق نمایند.

رئیس شورای اداری استان، با تاکید براینکه حبل الله ما خدمت به مردم است، متذکر شد: نگاه به ظرفیت‌های نخبگانی شهرستان ها باید در دستور کار فرمانداران قرار گیرد و پروژه‌های پیشران در هر شهرستان باید با جدیت و پشتکار قاطع و ویژه شما دنبال شود.

رئیس شورای تامین استان، با اشاره به عنوان شعار سال « تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» و ضرورت تحقق آن بر مبنای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، اظهار داشت: باید تمامی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل استان در جهت تحقق شعار سال به نحو کارآمد بکار گرفته شود و شهرستان ها پیشنهادات کاربردی خود در این خصوص به استانداری منتقل نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و يوم الله ۱۵ خردادماه

پیام استاندار اصفهان به مناسبت ۱۴ خردادماه سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله ۱۵ خردادماه

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

استاندار اصفهان بر تشکیل هیئتی چابک در بررسی پروژه‌های استان با مشارکت بخش عمومی و خصوصی تأکید کرد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و ... برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

استاندار اصفهان گفت: ۵۰ مصوبه در حوزه‌های مختلف زیرساختی، طرح نهضت ملی مسکن، نوسازی مدارس، ساماندهی کارگاه‌های مزاحم شهری و … برای شهرستان لنجان به تصویب و تأیید اعضا رسید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

دکتر مرتضوی گفت: دنیای غرب با ابزار رسانه در حال برهم زدن امنیت مردم ما است اما اگر همبستگی دفاع مقدس را در ساحت‌های دیگر هم دنبال کنیم پیروزی از آن ما است.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =