جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
۰۰:۲۳:۲۹

استاندار اصفهان: هم افزایی جمعی، انسجام همگانی و مسئولیت پذیری اجتماعی، راهبرد بنیادین تحقق شعار ««تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان، در گردهمایی فعالان اقتصادی و کارآفرینان برتر استان اصفهان، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضران و توفیق کسب فضائل بی بدیل ماه رمضان، ماه ضیافت الهی، خواستار اهتمام مجدانه صنعتگران، تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی و کارآفرینان در خصوص تحقق نافع و نافذ شعار «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» گردید.

دکتر مرتضوی، با تاکید بر فعالیت جهادی مسئولان استان در گره گشایی از موضوع تولید و حمایت از تولید ملی و سامام بخشی و تقویت بنیادهای اقتصاد مقاومتی، به جایگاه بارز مسئولیت اجتماعی در مکتب اسلام و در میان اعضا جامعه اشاره و در این خصوص به صورت مبسوط تبیین موضوع نمود و تصریح کرد: استان شهیدپرور اصفهان از سال های بسیار دور بابهره مندی از اعتقادات راسخ و فرهنگ متعالی خود در حوزه تسری و نشر مسئولیت پذیری اجتماعی و امیدآفرینی جمعی نقشی برجسته و ممتاز داشته و دارد، که وجود خیریه های متنوع فعال و با قدمت چندین نسل، موقوفه های دیرین، قرض‌الحسنه های متعدد  و … گواهی مبرز بر آن است.

مقام عالی قوه مجریه در استان، ادامه داد: اصفهان با چنین شاخصه های ممتاز و فاخری، در عرصه های ملی و فراملی شناخته شده که این موضوع همگان را مکلف می سازد تا آگاهانه و آینده نگرایانه از این پیشینه متعالی و افتخار آفرین قدردانی، تکریم و صیانت نماییم.

وی، در ادامه از حمیت فعالین اقتصادی و تولیدکنندگان که در تمام بزنگاه های تاریخی از جمله در شرایط ویژه و صعب جنگ نابرابر اقتصادی، که توسط نظام منحوس سلطه به مردم فهیم ایران اسلامی تحمیل شده با مردم قدرشناس ایران همراهی، معاضدت و مساعدت کردند، قدردانی و تشکر نمود و خاطر نشان ساخت: بسیاری از خیرین، شاغلین و فعالین این حوزه بسیط در استان اصفهان به صورت نسل به نسل صفات و ویژگی‌های خاص و ممدوح خود را اشاعه و استمرار  بخشیده اند و این یکی از شاخصه های مهم و کارآمدی است که در اصفهان به کثرت متجلی است و آنرا به بکرترین اکوسیستم تحقق شعار «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» در کشور مبدل ساخته است.

رئیس شورای اداری استان،  تصریح کرد: مسیری جدیدی که بر پیشینه تمدنی استان اصفهان نیز استوار است، موضوع توسعه پایدار صنعت پویای گردشگری و توریسم است. این استان به عنوان جهان موزه ای شگرف و ملون با بهره مندی از هویت های متنوع فرهنگی، وجود آثار باستانی کثیر و انبوه همچون نگینی مرصع بر پهنه فلات مرکزی ایران فروزان است.

در پایان این مراسم از تعدادی از برگزیدگان، پیشکسوتان، فعالان جبهه اقتصادی و کارآفرینان برتر استان با اهدا لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
استاندار اصفهان با صدور پيامي سالروز ولادت حضرت زينب(س) و روز پرستار را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

۵ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

۳ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با صدور پيامي هفته بسيج را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *