1

استاندار اصفهان: یکی از اصلی ترین ماموریت های ثبت اسناد و املاک استان،صدور اسناد مالکیت اراضی کشاورزی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، مدیرکل اسناد و املاک استان همراه با معاونین آن اداره و هیات همراه با دکتر مرتضوی استاندار اصفهان دیدار نمودند و در این نشست گزارشی جامع از روند پیگیری فعالیت های انجام شده و تمهیدات اتخاذ شده برای سال جدید تبیین و ارائه نمودند و در ادامه در خصوص موضوعات جاری و امور محوله به گفتگو، رایزنی و تشریک مساعی پرداختند.

دکتر مرتضوی، در این دیدار ضمن آرزوی توفیق بهره مندی موثر از فضائل ماه ضیافت الهی، ماه مبارک رمضان از تلاش های کارآمد و نافع اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: با تعریف اعتبارات، تعامل و هم اندیشی موثر با نهادها، سازمان ها و سایر دوایر ، مشکلات جاری عیان و کمبود نیروی انسانی متخصص و مجرب اداره کل ثبت اسناد و املاک استان سامان دهی و رفع خواهد شد .

مقام عالی قوه مجریه در استان اصفهان، خاطر نشان ساخت: با پیگیری، ممارست، تعامل سازنده و کار کارشناسی و تخصصی می توان همه مشکلات را سامان بخشی و موانع را از پیش رو برداشت.

وی، همچنین در خصوص اجرای دقیق و مستمر طرح سنددار کردن اراضی کشاورزی با نظارت اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تاکید موکد نمود.