1

افتتاح مرکز جامع سلامت و پایگاه اورژانس ۱۱۵ خیر ساز شهر وزوان همزمان با عید سعید فطر با حضور استاندار اصفهان

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان دکتر مرتضوی و هیات همراه با حضور در گلزار شهدای شهر میمه و ادای احترام به مقام شامخ شهدا در ادامه وارد شهر وزوان شد.

وی، پس از ادای احترام به مقام شهدای شهر وزوان، در همراهی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی اصفهان، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، امام جمعه وزوان و سایر مسئولان شهری و شهرستانی و اقشار مختلف مردم، در آیین افتتاح پروژه های مرکز جامع سلامت و پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر، حاضر گردید.

دکتر مرتضوی، در این آیین با تبریک عید سعید فطر و هفته معلم به صورت مشروح به اهمیت معرفت شناسی عید فطر و فطرت روزه دار پس از گذر از ضیافت الهی تبیین موضوع نمود و با تصریح بر شاخص ممدوح مسئولیت اجتماعی و نگاه خیران و اعمال خیرخواهانه در استان، از خدمات ارزشمند شاهین بهمن اف، قدردانی و تاکید نمود: فعل خیر مرز نمی شناسد و ما باید در کارنامه زندگی خود سهمی ممتاز برای امور خیر و اقدامات عام المنفعه در نظر بگیریم.

شایان ذکر است پروژه های مرکز جامع سلامت و پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر وزوان از توابع شهرستان شاهین شهر و میمه با اهتمام شاهین بهمن اف، در مجموع با مساحتی بالغ بر ۱۱۰۰ متر مربع و هزینه ای افزون بر ۱۳۰ میلیارد ریال احداث و افتتاح گردید.