چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
۱۴:۰۲:۵۷

استاندار اصفهان: ارائه پیشنهادات کاربردی به منظور صدور اسناد مالکیت اراضی کشاورزی استان یک اولویت راهبردی است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، در این نشست با اشاره به قانون جامع حدنگار، تصریح کرد: در فرایند صدور اسناد اراضی کشاورزی نیازمند تلاش و همت بیشتر و مضاعف تری هستیم، چرا که ثبت سند، اعتبار برای کشاورزان محسوب شده و می‌تواند به نحوی مقتضی جلوی تغییر کاربری‌های غیرمجاز را بگیرد.

دکتر مرتضوی، با بیان اینکه صدور اسناد برای اراضی کشاورزی، تقاضا محور بوده و به همین دلیل بسیاری از روستانشینان در خصوص پیگیری و اخذ آن تعلل می‌نمایند، خاطر نشان کرد: در حال حاضر با توجه به مستندات و منظور جلوگیری از تغییر کاربری، ضرورت دارد برای وضعیت فعلی اراضی کشاورزی سند صادر شود تا از این تغییرات به نحو مقتضی ممانعت و جلوگیری شود.

مقام عالی دولت در استان اصفهان، در ادامه بر رفع مشکلات و موانع و همچنین سرعت‌بخشی به روند صدور اسناد مالکیت اراضی کشاورزی تاکید موکد نمود و متذکر شد: می باید با تلاش و همدلی در راستای ارتقای وضعیت کشاورزان و بهبود وضعیت نابسامان موجود گام‌های کارآمد، بنیادین، راهگشا و هدفمند برداشته شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

استاندار اصفهان گفت: افتتاح بزرگترین مدرسه تخصصی اتیسم کشور در اصفهان نشان از دغدغه مندی ممتاز خیرین این استان دارد

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

قرارگاه محرومیت زدایی منطقه فریدونشهر به ریاست دکتر مرتضوی، استاندار اصفهان و با حضور معاونین استاندار، مسئولان ذی ربط و مدعوین در استانداری اصفهان برگزار شد.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

استاندار اصفهان گفت: پرداختن به مولفه های بنیادین فرهنگ و پرورش در رفع محرومیت های جاری کشور موثر است و خیران مدرسه ساز یک ظرفیت نافع، نافذ، مثال زدنی و ستودنی هستند.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

استاندار اصفهان گفت: تلاش مجدانه و رایزنی استانداری اصفهان برای جان بخشی دوباره به صنعت طلا اصفهان حل مشکلات صنعت طلا و جواهر اصفهان در مسیر تعاملات تجاری و انعقاد قراردادهای همکاری و سرمایه گذاری خارجی پیگیری و رایزنی می شود.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.