1

معاون سیاسی استاندار:انقلابی و ولایتمدار بودن رمز پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات آزادسازی خرمشهر بود

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اظهار داشت: درجهاد تبیین، اولویت بر چرایی و چگونگی موضوعات متمرکز است. نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مدد اصل ولایت فقیه و خون جوشان شهدا و ایثارگری جانبازان، نظامی با ثبات و قوی است که می تواند قاطعانه جلوی دشمن را سد نماید و توطئه دشمنان اسلام را خنثی و آنان را منکوب و سرافکنده نماید.

جان نثاری، نشان دادن حالت ضعف به دشمنان را تهدید و آفت انسجام ملی عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: خرمشهر به دلیل نداشتن انسجام و نبود مسئولان ذی ربط انقلابی و ولایتمدار، سقوط کرد و به دلیل اعتماد به نفس، ایمان، تقوا، اخلاص و همت بلند رزمندگان اسلام نیز دوباره آزاد شد. اگر حاضر شدیم برای کشور فداکاری کنیم، خرمشهرهای امروزی ما هم آزاد خواهند شد و دشمنان به ذلت کشیده می شوند.

در این نشست استکی مدیر دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان  نیز با اشاره به  نقش آفرینی بانوان در سایر عرصه ها بالاخص فتح خرمشهر و دفاع مقدس، تصریح کرد: بانوان ایرانی دلاورانه از نخستین روزهای جنگ، همپای مردان به پیکار و مبارزه با دشمنان پرداختند.

وی، با تبیین جایگاه ممتاز زنان در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس، اظهار داشت: ما مکلفیم در راستای الگوسازی برای نسل جدید، تقدیر از رشادت های زنان مجاهد، ترویج فرهنگ متعالی عفاف و حجاب و روحیه جهادی شایسته، بانوان و دختران را با سلاح ایمان، علم، عفت، پاکدامنی، تعلیم و تجهیز نماییم تا شاهد بالندگی و گسترش روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی در اقصی نقاط جهان باشیم.