1

استاندار اصفهان: توزیع عادلانه یارانه ها یک رویکرد آینده نگرایانه و کارآمد است

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در جلسه کارگروه استانی سامان دهی گندم/آرد/نان ، ضمن گرامیداشت ۱۴و ۱۵ خرداد، به نقش بی بدیل امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: امام راحل (ره)، با درواندیشی خاص خود هیمنه نظام سلطه را منکوب و معدوم ساخت.

استاندار اصفهان، با اشاره به روند طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها و چگونگی مدیریت اجرای توزیع و عرضه هوشمند نان، بر اهمیت اصلاح کیفیت، کمیت و قیمت نان تصریح کرد و خاطر نشان شد: نظارت بر امور گندم/آرد/نان توسط دستگاه های ذی ربط به صورت دقیق، پیوسته و مستمر در حال پیگیری و اجرا است.

  نماینده عالی دولت در استان اصفهان، بر برخورد قاطع با افراد متخلف و قانون گریز در سایر سطوح تاکید و متذکر شد: هوشمند سازی عرضه و توزیع نان به مصرف کنندگان در استان، از طریق دستگاه های خودپرداز با محوریت دستگاه های خودپرداز، بانک سپه محقق می شود.

دکتر مرتضوی، بر اهمیت و ضرورت بستر سازی مناسب در راستای اجرایی سازی طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه نان در استان تصریح و از مسئولان ذی ربط در خصوص احصاء و پیگیری امور مرتبط با نصب، ارائه خدمات و پشتیبانی دستگاه های خودپرداز در خبازی ها، همچنین سامان بخشی به دغدغه های جامعه هدف تاکید موکد نمود.