1

استاندار اصفهان: در دولت مردمی سیزدهم، تقدم بر تکمیل پروژه های نیمه تمام است

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و هیات همراه در ادامه سفر شهرستانی خود به گلپایگان همگام با امام جمعه گلپایگان، نماینده مردم شهرستان در قوه مقننه، فرماندار شهرستان و مسئولان حاضر از بیمارستان امام حسین (ع) گلپایگان بازدید کردند و ضمن گفتگو با پرسنل و بیماران از مسائل جاری بهداشتی و درمانی شهرستان آگاهی یافتند.

وی در ادامه موارد تبیین شده را جهت سامان بخشی چابک به رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی اصفهان جهت پیگیری و پاسخگویی در شورای اداری، ابلاغ و اعلام نمود.

در ادامه نماینده عالی دولت در استان اصفهان و هیات همراه با حضور در محل اجرای پروژه طرح نهضت ملی مسکن گلپایگان از روند پیشرفت فیزیکی طرح اطلاع حاصل نمود و با بازدید از مسکن مهر گلپایگان، روند اجرای طرح فاضلاب مسکن مهر و شهر گلپایگان را مشاهده و پس از ارایه گزارش فرماندار شهرستان و مسئولان ذی ربط در خصوص روند اتخاذ تمهیدات لازم به منظور تسریع در اجرای طرح مواردی را جهت پیگیری در شورای اداری مشترک استان و شهرستان به فرماندار ابلاغ کرد.

در ادامه دکتر مرتضوی و هیات همراه از ناحیه نوآوری گلپایگان و دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان بازدید و ضمن آشنایی با اقدام صورت پذیرفته در این مراکز از روند آموزش نیروهای متخصص و مجرب در شهرستان گلپایگان و زمینه اشتغال ایشان در صنایع مرتبط آگاهی یافتند.

  استاندار اصفهان، در خلال این بازدیدها با بیان راهکارهای موثر در گسترش فضای تولید ملی و اشتغالزایی پویا بر ضرورت ایجاد بانک اطلاعاتی جامع به منظور معرفی کارشناسان و متخصصان زبده به ویژه با محوریت خلاقیت و انگیزه افراد در راستای اجرای طرح های جامع دانش بنیان تاکید و خواستار بهره مندی صنایع با مراجعه به این پایگاه داده و بهره مندی از مشوق های تسهیلاتی دولت به کارآفرینان گردید.