سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
۱۹:۰۹:۰۰

استاندار اصفهان: نکوداشت مقام شامخ شهدا بر همه مسئولان الزامی است

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، دکتر مرتضوی، استاندار اصفهان و هیات همراه پس از زیارت امامزاده ۱۷ تن گلپایگان و بازدید طرح تکمیلی زیربنای امامزاده، بر مرمت گنبد و شبستان آن تصریح کرد و مواردی را به فرماندار شهرستان جهت بررسی و رایزنی در شورای اداری مشترک استان و شهرستان ابلاغ نمود.

در ادامه برنامه ها دکتر مرتضوی و هیات همراه با حضور در بیت شهید دلاور ماشاالله انصاری، از شهدای ۸ سال دفاع مقدس حاضر و ضمن دیدار با خانواده آن شهید جلیل‌القدر، بالاخص برادر وی که از جانبازان ۷۰ درصد، بود به استماع رهنمودها و خاطرات سراسر حماسه آن جانباز سربلند نشست و در ادامه با تقدیر از صبر متعالی این عزیزان، بر ضرورت و اهمیت فرهنگ متعالی قدردانی و قدرشناسی خانواده های شهدا و جانبازان تصریح موکد نمود و در ادامه بر شفاعت شهدا در روز قیامت تبیین موضوع کرد.

دکتر مرتضوی، در ادامه برنامه ها از جانباز قطع نخاعی، داوود یوسفی و خانواده وی، نیز بازدید نمود و با تقدیر از مجاهدت ها و استقامت بی بدیل خانواده های جانبازان و شهدا، بیوت این عزیزان را نماد شایگان شکیبایی و استقامت خواند، تصریح نمود: شهدا با اقتدا به پیر جماران، حضرت امام خمینی (ره) راه متعالی خود را یافتند و به قرب الهی نائل آمدند.

رئیس شورای اداری استان، تاکید نمود: ما ملزم به صیانت از فرهنگ منیع ایثار، جهاد و شهادت هستیم و این موضوع مایه برکت و مباهات است.

وی گفت:باید با برنامه ریزی های منسجم شجاعت شهدا و جانبازان را به نسل های جوان یادآور شویم. ایشان افزود: باید همواره در هر موقعیت و جایگاهی خود را مرهون دلاوری های شهدا و جانبازان بدانیم و نگذاریم خانواده های این عزیزان مکدر و آزاده خاطر شوند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
استاندار اصفهان با صدور پيامي سالروز ولادت حضرت زينب(س) و روز پرستار را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

استاندار اصفهان گفت: هر کجا پاکی و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی است نام بسیج بر قله افتخارات آن می درخشد.

۵ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

استاندار اصفهان با برشمردن مولفه های آرمان شهر اسلامی، این شهر را مقدمه شهر توحیدی دانست.

۳ آذر ۱۴۰۱
استاندار اصفهان با صدور پيامي هفته بسيج را تبريك گفت.

استاندار اصفهان با صدور پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *